Home Kategorie Ludzie Zaginęła przed rokiem w Nowym Jorku. Popularną modelkę odnaleziono w… brazylijskich slumsach

Zaginęła przed rokiem w Nowym Jorku. Popularną modelkę odnaleziono w… brazylijskich slumsach

Przed rokiem 26-letnia modelka z Nowego Jorku, Eloisa Pinto Fontes zniknęła bez śladu. Ostatni raz była widziana w czerwcu 2019 roku i od tamtej pory słuch o niej zaginął.

Poszukiwania nic nie dawały, ale w końcu nadszedł przełom. Młodą kobietę odnaleziono w brazylijskich slumsach. Jak piszą portale informacyjne i gazety, była zdezorientowana i zachowywała się jakby miała paranoję.

Oddział straży sąsiedzkiej, patrolujący favelę Morro do Cantagalo w Rio de Janeiro w Brazylii, napotkał młodą kobietę.Była zdezorientowana i bosa. Kiedy przez dwa dni nadal włóczyła się po okolicy, wezwano na miejsce patrol policji. Kobieta nie chciała z funkcjonariuszami nawet rozmawiać. Wyglądała tak, jakby bała się, że policjanci chcą ją okraść.

To może Cię zainteresować:  Uczestnik „Ninja Warrior” ma ciekawą przeszłość. Wystąpił w kilku filmach dla dorosłych.

Jak podają media, kobieta miała przy sobie niewielki plecak, a w nim – jak się okazało – dokumenty, świadczące o jej międzynarodowych kontraktach w modelingu oraz album z profesjonalnymi zdjęciami. Policja w ten sposób szybko odkryła z kim ma do czynienia. Z modelką 26-letnią Eloisą Pinto Fontes, modelką między innymi Dolce & Gabbana, która była na okładkach takich magazynów jak Elle, Grazia i Glamour.

Brazylijska strona informacyjna “extra.globo.com” twierdzi, że modelka wcale nie zaginęła, tylko przeprowadziła się do tego kraju na początku roku. Jej rodzina nic o tym nie wiedziała i jak donosi “CBB Brazil”, od roku jej poszukiwała. Podobno stąd to całe zamieszanie.

To może Cię zainteresować:  Ustawił to zdjęcie na profilowe na Facebooku. Kiedy zobaczysz je w całości, uśmiejesz się!

Kobieta miała początkowo zamieszkać u swojej przyjaciółki w Rio. Potem poznała mężczyznę, do którego się przeprowadziła. Romans trwał jednak zaledwie cztery miesiące i para się rozstała. Nie wiadomo jednak, co działo się z Fontes od rozstania z kochankiem oraz jakim cudem znalazła się na terenie Faveli.

Obecnie znajduje się ona w Instytucie Psychiatrycznym gdzie znajduje się pod stałą opieką lekarzy. Ciekawe co tak naprawdę się wydarzyło.

 

 

Kurs online: Specjalista social media
Kurs online: Specjalista social media
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. social media z certyfikatem za 69 zł z firmą Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz