Home Kategorie Ludzie Madonna ma nową twarz. Co ona ze sobą zrobiła?!

Madonna ma nową twarz. Co ona ze sobą zrobiła?!

Madonna ma nową twarz. Co ona ze sobą zrobiła?!

Czy to naprawdę Madonna (62 l.)?! Królowa popu pokazała na swoim Instagramie kolejne bardzo niepokojące zdjęcie. Czyżby padła ofiarą szalonego chirurga plastycznego? Co się z nią stało?

A może to tylko niefortunny Instagramowy filtr? Jedno jest pewne – gwiazda zmieniła się nie do poznania! A jej fani są naprawdę w szoku i trudno im się dziwić w tej sytuacji.

Fani Madonny (62 l.) są bardzo zaniepokojeni! Czyżbyśmy mieli już nigdy nie zobaczyć królowej popu taką, jaką ją znaliśmy i uwielbialiśmy?! Jej kolejne zdjęcie wzbudziło spory niepokój wśród fanów gwiazdy. Zresztą spójrzcie sami.

Jak widać popularna piosenkarka w ogóle nie wygląda na nim jak symbol seksapilu, który znaliśmy jeszcze z nie tak wielu lat przed. Sporo się zmieniło w jej wyglądzie.

Jedno jest pewne – gwiazda zmieniła się nie do poznania! Jej twarz zrobiła się o wiele szczuplejsza i jeszcze bardziej gładka, zaś usta pełniejsze. Nie sposób rozpoznać w tej osobie Madonny sprzed lat, a nawet tej sprzed zaledwie tygodnia!

Jak widać Madonna w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat. Nie odniosła się ona też do plotek o jej rzekomej operacji plastycznej.  Pod szokującym zdjęciem wzywa do oddania głosu w amerykańskich wyborach prezydenckich. Trzeba przyznać, że zwróciła uwagę na tę kwestię w skuteczny sposób…Oby po wyborach wróciła do siebie, bo wygląda źle.

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko
To może Cię zainteresować:  Danuta Holecka dziękuje Owsiakowi za organizację WOŚP. „To musi być ogromna satysfakcja”.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz