Home Kategorie Ludzie Fatalne wieści. Potrzebna jest operacja. Stan Borys traci wzrok.

Fatalne wieści. Potrzebna jest operacja. Stan Borys traci wzrok.

Fatalne wieści. Potrzebna jest operacja. Stan Borys traci wzrok.

Ponad rok temu Stan Borys przeszedł rozległy udar, w wyniku którego został częściowo sparaliżowany. Wydawać się mogło, że wszystko wraca do normy. Niestety stan gwiazdy nie jest najlepszy.

Stan Borys miał poważne problemy zdrowotne. W lutym ubiegłego roku muzyk trafił w ciężkim stanie do szpitala. Lekarze niemal natychmiast postawili diagnozę: udar. Od tamtego momentu w mediach co chwilę pojawiają się coraz to nowe informacje na temat stanu zdrowia artysty. Informacje zwykle są bardzo złe.

W grudniu prasa rozpisywała się na temat udanej rehabilitacji. W grudniu media informowały o tym, że muzyk odzyskał władzę w nogach. Informowała o tym nawet partnerka Stana, Anna Maleady. Myśleliśmy, że będzie lepiej, jednak to czcze życzenia.

To może Cię zainteresować:  Magda Gessler zadrwiła z osób pobierających 500+. Rozwścieczyła internautów.

Okazuje się bowiem, że stan Borysa jest bardzo poważny. Lekarze zdecydowali, że potrzebna jest operacja oczu. – “Jego chwiejny chód wynika z zaburzeń widzenia, które wystąpiły zaraz po udarze, a teraz niestety doszły kolejne. Ze wzrokiem Stana jest tak źle, że lekarze podjęli decyzję o jak najszybszej operacji” – poinformowała Anna Maledy.

ie wiadomo, na kiedy dokładnie zaplanowano operację. Muzyk jest obecnie przygotowywany do zabiegu. Miał również robiony test na koronawirusa.

To może Cię zainteresować:  Wybory prezydenckie już niebawem. Rafał Trzaskowski zabrał głos w sprawie 500+.

 

Polsko-amerykańskie rodeo smaków
Polsko-amerykańskie rodeo smaków
99,99 zł
134,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Polsko-amerykańskie rodeo smaków: uczta dla 2 osób od 99,99 zł i więcej w restauracji Polskie Ranczo

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz