Home Kategorie Ludzie Pilne! Premier Mateusz Morawiecki jest na kwarantannie

Pilne! Premier Mateusz Morawiecki jest na kwarantannie

Pilne! Premier Mateusz Morawiecki jest na kwarantannie

– “W związku z kontaktem z osobą zarażoną Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odbywa obecnie kwarantannę” – poinformował rząd na swojej stronie Internetowej.

– “Osoba zarażona, z którą miał kontakt premier Mateusz Morawiecki, nie jest politykiem” – powiedział Piotr Muller. W rozmowie z Onetem rzecznik stwierdził też, że nie wie, czy od piątku szef rządu widział się z Jarosławem Kaczyńskim. Premier na kwarantannie, no cóż.

– “Szanowni Państwo, dowiedziałem się że w ubiegły piątek miałem kontakt z osobą, która przeszła pozytywny test na COVID-19. W związku z tym i zasadami sanitarnymi udaję się na kwarantannę. Jestem w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami, rząd pracuje normalnie, rada ministrów odbędzie się, tak jak w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w formule wideokonferencji. Życzę wszystkim zdrowia, uważajmy na siebie i na swoich bliskich. Stosujmy się również do zasad, czyli dezynfekcja, dystans i maseczki. Serdecznie pozdrawiam” – mówi na wysłanym przez siebie nagraniu Morawiecki.

Wybrany pakiet day spa
Wybrany pakiet day spa
139,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż całego ciała, luksusowy zabieg na twarz i więcej: pakiet day spa od 139,99 zł w Instytucie Hialuron
To może Cię zainteresować:  Sprzedaż alkoholu przez internet. Jest poselski projekt.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz