Home Kategorie Ludzie Łukasz Szumowski w szpitalu i pod tlenem. “Poprzedni wynik był fałszywie dodatni”

Łukasz Szumowski w szpitalu i pod tlenem. “Poprzedni wynik był fałszywie dodatni”

Łukasz Szumowski w szpitalu i pod tlenem. “Poprzedni wynik był fałszywie dodatni”

Były minister zdrowia ma objawy koronawirusa i trafił do szpitala. Okazuje się, że jego stan jest na tyle zły, że były Minister Zdrowia Łukasz Szumowski, musiał zostać podpięty pod tlen.

Według “WP” Szumowski miał zakazić się koronawirusem od córki, która z kolei złapała wirusa w szkole. Chora ma – jak napisała “WP” – być też żona byłego ministra zdrowia. Zdaniem portalu, polityk ma widoczne objawy choroby, dlatego prawdopodobnie trafił do szpitala MSWiA w Warszawie.

Polsatnews.pl w rozmowie z Waldemarem Kraską również potwierdził informację, że były minister zdrowia Łukasz Szumowski trafił z koronawirusem do szpitala. Były szef resortu zdrowia leży pod tlenem, ale oddycha samodzielnie. Nie zmienia to jednak faktu, że jego stan nie jest najlepszy.

To może Cię zainteresować:  Zielona herbata jest dobra i zdrowa, ale… nie dla wszystkich. Sprawdź, kto nie powinien jej pić

Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza” – poinformował money.pl Łukasz Szumowski, były minister zdrowia.

Spytano go również o to jak się czuje. Łukasz Szumowski stwierdził jedynie, że bywało lepiej. Tak czy inaczej, życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. W końcu poza tym, że był Ministrem, to jest przede wszystkim, człowiekiem.

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz