Home Wideo Szczeniaczek ze schroniska opanował nową sztuczkę. Dzięki niej liczył, że odnajdzie nowy dom.

Szczeniaczek ze schroniska opanował nową sztuczkę. Dzięki niej liczył, że odnajdzie nowy dom.

Szczeniaczek ze schroniska opanował nową sztuczkę. Dzięki niej liczył, że odnajdzie nowy dom.

Szczeniak labradora, który mieszkał w schronisku, postanowił jakoś wyróżnić się na tle reszty psów do adopcji. Wiedział, że autoprezentacja jest kluczem do sukcesu i nie pomylił się.

Jego działania okazały się bowiem być niezwykle skuteczne. Szczeniak trafił do schroniska, gdy miał zaledwie dwa miesiące. Maluszek wraz z bratem i siostrą potrzebowali nowych domów. Burreaux, bo tak nazywa się mały czarny labrador, nie był jednak pierwszym z rodzeństwa, który znalazł nowy dom.

Jeśli myślicie, że chodzi o siad, warowanie albo piruety, to jesteście w błędzie. Szczeniak postanowił nauczyć się czegoś zupełnie innego, by przekonać do siebie potencjalnych nowych opiekunów. Najwyraźniej zaobserwował, że w przypadku ludzi odpowiednia ekspresja potrafi zdziałać cuda. Trzeba przyznać, że bystrzak z niego.

To może Cię zainteresować:  Po wykrojeniu środka ziemniaka, włożyła do niego jajko. Całość umieściła po chwili w...

Piesek wytrenował do perfekcji, uśmiech. Tak, Burreaux gdy tylko odwiedzający schronisko zbliżają się do jego klatki, uśmiecha się najpiękniej, jak potrafi! A naprawdę dobrze mu to wychodzi.

Pracownicy schroniska nie mogli uwierzyć, co wymyślił szczeniak. Byli pod takim wrażeniem, że postanowili podzielić się niezwykłym talentem Burreaux ze światem! Nagrali więc uroczy filmik, który natychmiast stał się viralem. Oryginalny pomysł szczeniaczka się sprawdził – dzięki popularności filmiku z uroczym uśmiechem, psiak szybko znalazł upragniony dom! A o to przecież chodziło.

 

Kurs online: Home staging z MEN
Kurs online: Home staging z MEN
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: home staging z zaświadczeniem MEN i dyplomem za 69 zł z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz