Home Kategorie Zdrowie Zmarł kolejny nauczyciel chory na COVID-19. Uczył w Warszawie

Zmarł kolejny nauczyciel chory na COVID-19. Uczył w Warszawie

Zmarł kolejny nauczyciel chory na COVID-19. Uczył w Warszawie

Nie żyje już trzeci nauczyciel, który chorował na COVID-19 – informuje “GW”. Uczył w jednej z warszawskich szkół niepublicznych.  Miał 55 lat. Nauczyciele się boją.

– “Nie żyje nauczyciel, u którego zdiagnozowano COVID-19, aczkolwiek my głównej przyczyny śmierci nie znamy” – mówi w rozmowie z “GW” pracownica szkoły odpowiedzialna za kontakty z mediami. Rodzina zmarłego nauczyciela prosiła o dyskrecje.

– “Cała nasza społeczność szkolna została o tym poinformowana. To wieloletni pracownik naszej szkoły. Kolega, przyjaciel… Nauczyciel, który wypuścił wiele roczników uczniów. Wszyscy jesteśmy w głębokim bólu i smutku” – dodała.

To może Cię zainteresować:  Muzułmański lider chory na koronawirusa. Twierdził, że epidemia to kara za grzechy od Allaha.

55-latek to trzeci nauczyciel w Polsce, który zmarł chorując na Covid-19. Kilka dni temu zmarli 44-letnia pedagog z Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą i 31-letni nauczyciel ze szkoły podstawowej w Zawierciu.

Nauczyciel z Zawiercia zmarł w sobotę w szpitalu w Tychach. “Dziennik Zachodni” pisał w poniedziałek, że stan 31-latka pogarszał się z godziny na godzinę. Nieoficjalnie informacje, do których dotarł “Super Express”, wskazują na to, że choroba Covid-19 przebiegała u nauczyciela wyjątkowo ciężko, choć nie miał on żadnych chorób współistniejących.

Należy jednak zauważyć, że nie są to potwierdzone informacje. W miniony weekend poinformowano też, że na COVID-19 zmarła 44-letnia pedagog z Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą. Nauczyciele coraz bardziej się boją.

To może Cię zainteresować:  Ann i John pobili rekord najdłuższego małżeństwa. Są ze sobą 85 lat i zdradzają sekret tak długiej miłości.

 

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz