Home Kategorie Życie Urodziła dziecko w łazience a następnie wyrzuciła je przez okno. Po wszystkim poszła spać.

Urodziła dziecko w łazience a następnie wyrzuciła je przez okno. Po wszystkim poszła spać.

Urodziła dziecko w łazience a następnie wyrzuciła je przez okno. Po wszystkim poszła spać.

23-letnia Sabita Dookram z Nowego Jorku w USA samotnie urodziła dziecko w swojej łazience, a następnie wyrzuciła je przez okno. Po wszystkim niewzruszona poszła spać.

Dziecko w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Kobieta powiedziała śledczym, że po porodzie, do którego doszło w sobotę wieczorem, odcięła pępowinę nożyczkami. Sama więc odebrała poród.

– “Poszłam do łazienki i nagle wyskoczyło ze mnie dziecko. Nie wiedziałam, co robić. Przepraszam” – tak tłumaczyła się młoda kobieta. Po wszystkim 23-latka posprzątała łazienkę, wzięła prysznic i poszła spać. Nazajutrz, ok. godz. 10 rano, jej sąsiadka znalazła obok kosza na śmieci zakrwawionego i płaczącego chłopca.

To może Cię zainteresować:  Kobieta spryskała materac alkoholem. Wieczorem znajdują się w nim martwe…

O dziwo, żył on. Na miejsce wezwano policję oraz służby medyczne. Jeden z funkcjonariuszy zwrócił uwagę na ślady krwi, które ciągnęły się wzdłuż ściany pobliskiego budynku.

Podczas aresztowania Dookram powiedziała, że zaszła w ciążę z pracownikiem lotniska JFK, z którym spędziła noc w dniu swoich urodzin. Noworodek został podłączony w szpitalu do aparatury podtrzymującej go przy życiu. Ma liczne obrażenia, w tym. m.in. pękniętą czaszkę oraz krwawienie i obrzęk mózgu.

To może Cię zainteresować:  Matka sześcioraczków obawia się o przyszłość swoich dzieci. Zawistni ludzi widzą tylko pieniądze.

 

 

Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem
Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz