Home Kategorie Zdrowie Narodowy Instytut Onkologii wstrzymuje pracę. Sytuacja pacjentów jest dramatyczna

Narodowy Instytut Onkologii wstrzymuje pracę. Sytuacja pacjentów jest dramatyczna

Narodowy Instytut Onkologii wstrzymuje pracę. Sytuacja pacjentów jest dramatyczna

Smutna informacja dla wszystkich ludzi, którzy cierpią na choroby onkologiczne. Narodowy Instytut Onkologii, wstrzymuje bowiem swoją pracę. To naprawdę przykra wiadomość.

Ten przykry komunikat, został udostępniony przez Narodowy Instytut Onkologii dzisiaj rano. W komunikacie możemy przeczytać, że ze względu na chorobę pracownika, Instytut nie jest w stanie wykonywać swojej pracy.

– “Szanowni Państwo, Do wtorku zostaje wstrzymana praca bloku operacyjnego na Ursynowie w związku z koniecznością odbycia kwarantanny personelu, po kontakcie z osobą zakażoną. Trwają przewidziane na taką okoliczność procedury.Sukcesywnie będą robione testy wszystkim osobom z bezpośredniego kontaktu. Z uwagi na specyfikę zakażenia tym wirusem w wielu przypadkach musimy odczekać 5 do 7 dni z testami” – czytamy w komunikacie.

– “Pacjenci są informowani o przesunięciu planowanych operacji, zapewniliśmy personel dla nagłych przypadków i zabiegów, które z uwagi na stan pacjentów nie mogą być przełożone. Decyzje co do operacji lub jej przesunięcia w każdym jednym przypadku będzie podejmował lekarz prowadzący. Apelujemy do wszystkich o przestrzeganie zasad epidemicznych, co pozwala na ograniczenie transmisji wirusa” – dodano.

Kody rabatowe na Zalando Lounge
Kody rabatowe na Zalando Lounge
0,00 zł
30 dni
do końca oferty!
-10% ekstra na przeceny do -75% w Zalando Lounge
To może Cię zainteresować:  8 znaczących faktów na temat erekcji. Powinien o nich wiedzieć każdy mężczyzna i nie tylko...

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz