Home Kategorie Zwierzęta Dwunastolatek pogryziony przez psa. Podjęto decyzję w sprawie dalszego losu zwierząt

Dwunastolatek pogryziony przez psa. Podjęto decyzję w sprawie dalszego losu zwierząt

Dwunastolatek pogryziony przez psa. Podjęto decyzję w sprawie dalszego losu zwierząt

Prokuratura Rejonowa w Przemyślu skierowała do magistratu wniosek o uśpienie dwóch psów rasy amerykański pitbulterier. To właśnie jeden z nich śmiertelnie pogryzł 12-latka.

Do tragedii doszło pod koniec września w jednym z mieszkań w Przemyślu. Psy przeszły 15-dniową obserwację i w ocenie biegłej behawiorystki są śmiertelnie niebezpieczne.

O decyzji prokuratury poinformował lokalny portal Życie Podkarpackie. Wniosek o uśpienie dwóch psów razy pitbull został skierowany do Urzędu Miasta Przemyśla 8 października. Zlecenie na wykonanie eutanazji wydał prezydent miasta Przemyśla Wojciech Bakun, zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym.

To może Cię zainteresować:  Chciał zapalić ostatniego papierosa nim odbierze sobie życie. Nagle usłyszał, że coś rusza się w krzakach.

Psy przeszły 15-dniową obserwację w schronisku w Orzechowcach. W ocenie behawiorystki zwierzęta są śmiertelnie niebezpieczne.

28 września w jednym z mieszkań w Przemyślu pies rasy amerykański pitbulterier zaatakował 12-letniego Kamila. Tego dnia chłopiec odwiedził swojego o rok młodszego kolegę. W jego mieszkaniu były dwa psy. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował Kamila. 11-letni Szymek próbował bronić zaatakowanego kolegę i również doznał obrażeń.

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
14 dni
do końca oferty!
Od 7zł: pakiet 10, 100 lub nawet 500 odbitek (10x10 lub 10x15 cm) w jakości HD na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz