Home Wideo Karczma stanęła w płomieniach, budynek jest cały w ogniu. Strażacy walczą z pożarem restauracji

Karczma stanęła w płomieniach, budynek jest cały w ogniu. Strażacy walczą z pożarem restauracji

Karczma stanęła w płomieniach, budynek jest cały w ogniu. Strażacy walczą z pożarem restauracji

Pożar przy ul. Skowronkowej w Lublinie został zauważony w środę około godziny 15:40. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna i inne służby.

Jak się okazało, palił się budynek restauracji. Drewniana konstrukcja karczmy została w całości objęta ogniem. Akcja gaśnicza była długa i bardzo męcząca.

Na chwilę obecną nie ma informacji aby w pożarze ktokolwiek ucierpiał. Strażacy też, na ten moment nie są w stanie powiedzieć czy pożar był wynikiem nieszczęśliwego wypadku czy może celowego podpalenia. Informacje te ujawni dopiero szeroko zakrojone śledztwo, które pozwoli na dokładne sprawdzenie przyczyn pożaru. Tak czy inaczej, współczujemy właścicielom lokalu.

To może Cię zainteresować:  Ludzie na Białorusi to cwaniacy. Omijają zakaz wywieszania flag, wywieszając bieliznę w odpowiednich kolorach

To z pewnością ogromna strata dla nich. Mamy jednak nadzieje, że bardzo szybko pozbierają się po tej tragedii. Filmik z pożaru przedstawiony jest poniżej. Strażacy dzielnie walczyli z rozprzestrzeniającym się ogniem. Mimo że walka była bardzo trudna.

Akcja straży pożarnej zakończyła się o godzinie 00:30. Brało w niej udział 16 zastępów: 10 z Jednostek Ratowniczo Gaśniczych z terenu miasta oraz 6 z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z pobliskich miejscowości. Łącznie na miejscu pracowało 75 strażaków.

To może Cię zainteresować:  Oszust podszywał się pod policjanta. Teraz szuka go prawdziwa policja.

Straty wywołanie pożarem zostały oszacowane wstępnie na kwotę 550 tys. złotych.

 

 

Jazda w terenie ze szkoleniem
Jazda w terenie ze szkoleniem
149,99 zł
196,00 zł
60 dni
do końca oferty!
30-minutowa jazda samochodem terenowym ze szkoleniem za 139,99 zł i więcej opcji w firmie Terenowy Patrol (do -31%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz