Home Kategorie Życie Natalia nie chce żeby jej babcia jechała na cmentarz 1 listopada. Odpowiedź wbija w fotel i zaskakuje

Natalia nie chce żeby jej babcia jechała na cmentarz 1 listopada. Odpowiedź wbija w fotel i zaskakuje

Natalia nie chce żeby jej babcia jechała na cmentarz 1 listopada. Odpowiedź wbija w fotel i zaskakuje

Cmentarz to miejsce, które 1. listopada odwiedzi wielu Polaków. Zazwyczaj uroczystość Wszystkich Świętych obchodzą miliony Polaków, a na drogach odnotowuje się wzmożony ruch.

Rzecz w tym, że po raz pierwszy w historii, święta te odbędziemy pod widmem pandemii. Na łamach portalu Wirtualna Polska Natalia zdradziła, że nie chce, aby jej babcia w tym roku jechała na miejsce pochówku bliskich. Podała jasny powód.

Cmentarz już niedługo może stać się zatłoczonym miejscem. Co roku w okresie Wszystkich Świętych odnotowuje się wzmożony ruch na polskich drogach, gdy miliony Polaków wyrusza z domów, by odwiedzić miejsca pochówku swoich bliskich. Natalia opowiedziała, czemu wolałaby, żeby jej babcia na cmentarzu się nie pojawiła.

To może Cię zainteresować:  Dzień Wszystkich Świętych skłania do zadumy. Stroje niektórych ludzi jednak temu zaprzeczają.

Fakt, że 1 listopada cmentarz staje się miejscem wyjątkowo zatłoczonym, może w tym roku dawać powody do niepokoju. Ministerstwo Zdrowia już od pewnego czasu apeluje do Polaków, aby rozłożyli w czasie obchody uroczystości Wszystkich Świętych, by nie dochodziło do zgromadzeń. Jednak Polacy tego nie słuchają.

Natalia należy do osób, które poważnie traktują zalecenia Ministerstwa Zdrowia dotyczące zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa i nie chce, by jej babcia jechała na cmentarz. Kobieta na łamach portalu Wirtualna Polska zdradziła powody, dla których wolałaby, aby jej babcia została w tym roku w domu. Jej postawa niestety doprowadziła do rodzinnego konfliktu.

– “Powiedziałam mojej babci jasno, że nie chcę, aby szła na cmentarz, gdzie będzie mnóstwo ludzi, jednak do niej to kompletnie nie trafia.Uważa, że pandemię traktuję jako wymówkę i nijak nie mogę jej tego wytłumaczyć. “Bo ci się nie chce”, to jedyny argument, który przytacza” – wydaje się, że wiele starszych osób ma już utarty światopogląd w tej materii.

Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń i fakturowania z zaświadczeniem MEN za 79 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz