Home Kategorie Ludzie Igor z “Love Island” oszalał z miłości. Dla niej porzucił życie w Anglii

Igor z “Love Island” oszalał z miłości. Dla niej porzucił życie w Anglii

Igor z “Love Island” oszalał z miłości. Dla niej porzucił życie w Anglii

“Love Island” za nami. Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski otarli się o zwycięstwo i zajęli drugie miejsce. Zakończenie programu nie oznacza jednak dla nich rozstania.

Przeciwnie, miłość między dwojgiem bohaterów zdaje się mocno kwitnąć. Niezwykle nas ten fakt cieszy. Widać, że się kochają biorąc pod uwagę fakt, że Igor dla ukochanej zrezygnował z życia w Anglii.

Wielki finał 2. edycji “Love Island” przeszedł do historii. Zwycięzcami zostali Julia Nowakowska i Dominik Grot. Tuż za nimi, mimo krótkiego stażu znajomości, uplasowali się Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski. Choć byli tacy, którzy nie wierzyli w uczucie tej pary, szybko przekonali się, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Widać po nich, że się kochają.

To może Cię zainteresować:  Położna trzyma w dłoniach noworodka. Kilka sekund po porodzie dziecko zaczyna iść na własnych nogach.

Jak przyznał Igor w rozmowie z magazynem “Gala”, dla ukochanej Magdy porzucił życie w Anglii i przeprowadził się do Warszawy. Żadne z nich nie wyobraża sobie bowiem związku na odległość. To naprawdę piękne poświęcenie.

– “Od dawna chciałem zamieszkać w Polsce, studiować tutaj, ale jakoś nigdy nie wyszło. Stwierdziłem, że program będzie dobrą metodą, aby zacząć z kimś tutaj życie. Myślę, że Warszawa jest takim miejscem, gdzie i tak będę blisko rodziców. To tylko dwie godziny lotem” – stwierdził Łubkowski. Życzymy im szczęścia.

To może Cię zainteresować:  Gdy zdjęcia związanej i zakneblowanej dziewczynki obiegły Internet, policja odkryła, kto za tym stoi!

 

Film wideo lub list od Mikołaja
Film wideo lub list od Mikołaja
29,99 zł
59,99 zł
54 dni
do końca oferty!
Film wideo (od 29,99 zł) lub list od Świętego Mikołaja (26,99 zł) z Elfi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz