Home Kategorie Ludzie Jasnowidz Jackowski wie co stanie się w Polsce w najbliższym czasie. Przerażająca wizja.

Jasnowidz Jackowski wie co stanie się w Polsce w najbliższym czasie. Przerażająca wizja.

Jakiś czas temu w trakcie transmisji na YouTube Krzysztof Jackowski doznał wizji na żywo. Opowiedział, co będzie się działo w Polsce, w ciągu najbliższych tygodni.

Niestety nie mamy dobrych wieści. Według Jackowskiego pandemia będzie przybierać na sile. Jasnowidz twierdzi, że może dojść do przeciążenia szpitali i wprowadzenia ostrych restrykcji.

– „Ja mówiłem w którejś audycji wstecz, że widzę dużo karetek w jednym miejscu. Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy […] Mówiono, że szkoły prosperują dobrze – ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie. Rząd chce pokazywać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle, nie chce robić nadmiernych obostrzeń. Natomiast one się i tak pojawią, ponieważ to będzie wyglądało tak, jakby ta zaraza wzrastała i trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków” – wyjaśnia Krzysztof Jackowski.

– „Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione […] Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu […] Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. […] Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska” – przewiduje Jackowski.

Co sądzicie o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego?

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
56
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
36
Zły
Zły
26

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz