Home Kategorie News Nowe wytyczne na Święta Bożego Narodzenia. Zostało 70 dni.
33.56K

Nowe wytyczne na Święta Bożego Narodzenia. Zostało 70 dni.

Nowe wytyczne na Święta Bożego Narodzenia. Zostało 70 dni.

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Co roku ten wyjątkowy czas chcemy spędzać w gronie najbliższych. Niestety w tym roku sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej.

Jak informuje wprost.pl, eksperci z CDC, amerykańskiej agencji rządowej Centra Kontroli i Prewencji Chorób, ogłosili zalecenia dotyczące spędzania Bożego Narodzenia w czasie pandemii koronawirusa. Zdaje się, że musimy być gotowi na spore zmiany.

Eksperci alarmują, że w pomieszczeniach wirus rozprzestrzenia się szybciej, stąd też w trosce o bezpieczeństwo nasze i bliskich, zaleca się wykonywanie wszelkich aktywności na zewnątrz. Oprócz tego w okresie Świąt doradzają unikanie podróży do miejsc, w których występuje szczególnie dużo przypadków zakażeń i śledzenie najnowszych informacji.

To może Cię zainteresować:  Druga fala epidemii koronawirusa. To pewne, że nastąpi.

Bożego Narodzenia nikt nie chce spędzać samotnie. Pamiętajmy jednak, że zawsze możemy spotkać się poprzez Skype’a lub Zooma, zapewniając sobie i bliskim bezpieczeństwo.

Eksperci informują też, że jeśli zdecydujemy się na wspólne spotkanie, warto skrócić czas jego trwania, a także ograniczyć liczbę osób do 10.

Eksperci doradzają też noszenie maseczki i utrzymywanie dystansu co najmniej 2,5 metra pomiędzy gośćmi, a także przeprowadzenie wywiadu dotyczącego stanu zdrowia z poszczególnymi osobami. Pamiętajmy, że przy świątecznym stole nadal obowiązują zasady higieny. Powinniśmy myć ręce i dezynfekować często używane powierzchnie.

To może Cię zainteresować:  „Proszę powstrzymajcie się od seksu w święta”. Apel tej kobiety obiegł cały świat.

Pamiętajmy, że jeśli zadbamy o siebie i bliskich w to Boże Narodzenie, kolejne będziemy mogli spędzić w jeszcze milszej atmosferze.

Jazda samochodem wyścigowym
Jazda samochodem wyścigowym
89,00 zł
99,00 zł
38 dni
do końca oferty!
Jazda luksusowym samochodem po wybranym torze wyścigowym od 89 zł z firmą Autoprezent.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz