Home Kategorie Ludzie Daniel Martyniuk próbuje zmienić swoje życie. Jednak ciężko mu jest bez auta
2.35K

Daniel Martyniuk próbuje zmienić swoje życie. Jednak ciężko mu jest bez auta

Daniel Martyniuk próbuje zmienić swoje życie. Jednak ciężko mu jest bez auta

Daniel Martyniuk chce zmienić swoje życie. Wygląda na to, że syn króla Disco Polo jest zmęczony ciągłymi aferami i pragnie powrotu do normalności. Nie jest to jednak tak proste jak się wydaje.

Syn Zenka Martyniuka zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zyskać miano patocelebryty. Przez wiele miesięcy publikował w sieci obraźliwe treści w stosunku do swojej byłej żony i opowiadał o najintymniejszych detalach swojego rozwodu. Jego imię szybko stało się symbolem afer i skandali.

Oczywiście był pewny siebie. W końcu jego matka, zawsze stała po stronie swojego synka. Jego matka zresztą, wypowiadała się o swojej byłej synowej jeszcze mocniej niż jej syn. Przez cały ten czas pochodząca z Rusocic Ewelina ignorowała zachowanie byłego męża i nie wdawała się w publiczne pranie brudów.

Teraz gdy emocje opadły, Daniel Martyniuk zdecydował się, że na łamach Super Expressu opowie zarówno o swoim obecnym życiu jak i również o planach na nadchodzącą przyszłość. Wyznał, że ma już nową sympatię i w najbliższym czasie musi zająć się zaległymi sprawami. Syna króla disco polo czeka sporo pracy, bowiem za przewinienia zasądzono mu roboty społeczne. Będzie musiał także stanąć przed sądem w związku z kilkoma sprawami, które wytoczono mu w ostatnim czasie. Innymi słowy łatwo nie będzie.

– “Już wziąłem się trochę za siebie. Mam nadzieję, że nie będę już popełniał błędów. Chcę rozwiązać stare problemy, których się namnożyło, by zacząć spokojne i szczęśliwe życie” – stwierdził.

Krnąbrny syn Martyniuków już za miesiąc rozpocznie karę. Stwierdził, że zamierza w sposób rzetelny podejść do swoich obowiązków.

– “Za miesiąc powinienem zacząć prace społeczne. Muszę przepracować 5 miesięcy po 20 godzin tygodniowo. Najpewniej skierują mnie do Domu Pomocy Społecznej. Nie zamierzam się od tego wymigiwać. Za błędy trzeba płacić. Może nowe doświadczenia mnie czegoś nowego nauczą” – stwierdził.

Przyznał także, że największym problemem dla niego jest brak samochodu i prawa jazdy. Narzeka, że jego matka nie ma czasu, aby na co dzień wozić go po mieście.

– “Najbardziej uwiera mnie brak prawa jazdy. Ciężko żyć bez auta, a mama nie może i nie ma czasu, żeby mnie wszędzie wozić. Zdyscyplinuję się, żeby jak najszybciej odzyskać dokument” – mówił.

Pomimo chęci zmiany, Daniel Martyniuk nic nie mówił o potencjalnym znalezieniu stałej, legalnej pracy. Wygląda na to, że całe życie chce być na utrzymaniu bogatego ojca. Jest to o tyle paradoksalne, że sam zarzucał to swojej byłej żonie.

Colorland - fotoksiążka, różne formaty
Colorland - fotoksiążka, różne formaty
31,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31,90 zł: fotoksiążka A4 (28, 40 i więcej stron) w wersji standard lub Lux z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz