Home Kategorie Ludzie Mandaryna ujawniła ile Michał Wiśniewski płacił alimentów. Okazuje się, że skandalicznie mało!

Mandaryna ujawniła ile Michał Wiśniewski płacił alimentów. Okazuje się, że skandalicznie mało!

Mandaryna ujawniła ile Michał Wiśniewski płacił alimentów. Okazuje się, że skandalicznie mało!

Była żona lidera Ich Troje z przykrością przyznała, że w przeszłości nie miała zbyt dużej pomocy finansowej ze strony byłego męża. Płacił jej bowiem mniej, niż wynikało z wyroku.

Marta “Mandaryna” Wiśniewska była drugą z pięciu dotychczasowych żon Michała Wiśniewskiego. Na początku ich znajomości tańczyła podczas koncertów zespołu Ich Troje. Związek małżeński zawarli w 2003 roku.  Mieli dwójkę dzieci, ale związek szybko się rozpadł.

Artystka podczas spotkania “Prawo bez strachu” opowiadała o okresie, w którym doszło do rozwodu i o problemach z nim związanych. Lider Ich Troje miał wówczas płacić miesięcznie 5 tysięcy złotych. Jednak płacił znacznie mniej.

– “Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić… Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci” – cytowano w Super Expressie.

Próbował on też uznać niższe kwoty płacone na dzieci, za oficjalne:

– “Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiągnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte niż to, co chce obciąć dzieciom.” -mówiła Mandaryna.

Mandaryna twierdzi, że w większym stopniu zaczął interesować się dziećmi dopiero, kiedy podrosły. Teraz jest ich dobrym kumplem. Jednak nie przeszkadza jej to jakoś szczególnie, że mają kontakt.

– “Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili, nie są pyskaci, więc chyba niewiele” – mówi o swoich dzieciach.

Grunt, że relacje jakoś się ułożyły i Michał Wiśniewski (jak zwraca uwagę również sama Mandaryna) jest obecnie dobrym ojcem, a to najważniejsze, prawda?

 

 

Jazda off-road ze szkoleniem
Jazda off-road ze szkoleniem
199,99 zł
52 dni
do końca oferty!
Jazda off-road ze szkoleniem i nagraniem od 199,99 zł oraz bonem rabatowym i więcej od Beskidzkie4x4

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz