Home Kategorie Niesamowite Więzienne tatuaże i ich ukryte znaczenie. Jak zobaczysz je u kogoś, lepiej uważaj! Ta osoba jest bowiem skrajnie niebezpieczna

Więzienne tatuaże i ich ukryte znaczenie. Jak zobaczysz je u kogoś, lepiej uważaj! Ta osoba jest bowiem skrajnie niebezpieczna

Dziś tatuaże są popularną ozdobą ciała nie budząca zbytnich kontrowersji. Kiedyś jednak tatuaże kojarzyły się wyłącznie z niebezpiecznymi gangsterami i kryminalistami.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że każdy tego typu tatuaż, miał swoje ukryte znaczenie. Poniżej znajdziesz 15 więziennych wzorów i ich znaczenie.

#1. Krzyż na klatce piersiowej

W rosyjskim systemie więziennym oznacza on „księcia złodziei”. Reprezentuje najwyższą rangę, jaką skazaniec może mieć w więzieniu. Jest to elitarna kasta można by rzec.

#2. Karty

Talia kart lub plik asów oznacza, że skazaniec lubi hazard, a także zajmuje się nim w więzieniu.

#3. Zegar bez wskazówek

To akurat jeden z łagodniejszych tatuaży. Symbolizuje czas i długi wyrok, który musi odsiedzieć skazaniec.

#4. Pięć kropek na dłoni

Oznacza czas spędzony w więzieniu. Środkowa kropka symbolizuje skazańca, a cztery zewnętrzne ściany więzienia. Najczęściej taki tatuaż wykonuje się między kciukiem a palcem wskazującym. Jest to jeden z najbardziej rozpowszechnionych wzorów.

#5. Trzy kropki

To kolejny bardzo popularny tatuaż wśród więźniów. Oznacza on „Mi Vida Loca” czyli szalone życie skazańca. Nie reprezentuje on żadnego konkretnego gangu, lecz raczej styl bycia grupy przestępczej.

eKurs: Szybkie czytanie
eKurs: Szybkie czytanie
11,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Szybkie czytanie i efektywna nauka za 11,99 zł w MG Centrum

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz