Home Kategorie Niesamowite Włoska mistyczka przepowiada: “To nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie”. Mamy się bać?

Włoska mistyczka przepowiada: “To nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie”. Mamy się bać?

Włoska mistyczka przepowiada: “To nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie”. Mamy się bać?

Włoska mistyczka przepowiada, że pandemia koronawirusa jest dopiero zapowiedzią strasznych kataklizmów, które czekają ludzkość. “Spodziewajcie się trzęsienia ziemi i zarazy” – mówi.

Chociaż epidemiolodzy już od lat, a zwłaszcza od epidemii SARS, która w latach 2002 – 2003 mocno dotknęła kraje Azji, ostrzegali, że wybuch globalnej pandemii jest tylko kwestią czasu. Patrząc na to teraz, mieli racje.

Niektórzy, zamiast szukać odpowiedzi na nurtujące ich pytania w nauce, wolą słuchać proroków, jasnowidzów i mistyczek. Od czasu pandemii furorę w Internecie robi przepowiednia włoskiej mistyczki Giselli Cardy, która głosi naprawdę przerażające i smutne wizje naszej przyszłości.

Kobieta nie ukrywa, że dar widzenia przyszłości uzyskała zaledwie 6 lat temu, gdy w 2014 roku wybrała się z mężem do Medjugorje. Wierzycie jej? To już zależy od was.

Stamtąd przywieźli na pamiątkę małą figurkę Matki Boskiej Królowej Pokoju, będącą repliką posągu, znajdującego się w Tihalijnie. Gisella Carda szybko zorientowała się, że znajomi, którzy odwiedzają jej dom, doświadczają cudownych ozdrowień, a figurka zalewała się krwawymi łzami. Od tego czasu Cardy wierzy w swój dar.

– “Jestem narzędziem w rękach Matki Bożej (…) Przede wszystkim troszczę się o to, by tego daru nie zmarnować. Myślę o końcu swojego życia, o tym czy wypełnię wolę Bożą. Pod tym względem jest to ciężar.” – mówi.

We wrześniu zeszłego roku Gisella Carda doświadczyła kolejnej wizji. Po niej nieoczekiwanie poprosiła o modlitwę za Chiny, skąd nadciągnie na świat nowa zaraza, a także za Włochy, które mają paść ofiarą owej zarazy.

– “Módlcie się za Chiny, bo stamtąd przyjdą nowe choroby. Wszystko już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami” – mówiła.

28 września 2019 roku Matka Boska przemówiła ponownie, uściślając swój przekaz. Nie brzmi on zbyt optymistycznie. To nie jest koniec nieszczęść, które na nas spadną.

– “Dzieci moje, dlaczego czekacie, aż stanie się coś strasznego, żeby zbliżyć się do Boga, a kiedy wszystko jest dobrze nie znacie swojego Zbawiciela? Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już wielu oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę” – mówiła.

Wiele osób jest sceptycznych co do tych informacji. Z drugiej strony jednak, wiele innych ludzi, gorąco wierzy w te wizje. Strach rozwija się coraz mocniej, a ludzie zaczynają panikować.

Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
9,90 zł
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 9,90 zł: obustronne wizytówki – 100, 200, 400 lub 600 szt. na Yuupi.pl (do -84%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz