Home Kategorie Poruszające Dantejskie sceny. 3-latek trafia do szpitala po tym, jak nieznajoma kobieta ugodziła go nożem w twarz na oczach rodziców

Dantejskie sceny. 3-latek trafia do szpitala po tym, jak nieznajoma kobieta ugodziła go nożem w twarz na oczach rodziców

Dantejskie sceny. 3-latek trafia do szpitala po tym, jak nieznajoma kobieta ugodziła go nożem w twarz na oczach rodziców

Współczesny świat niestety nie jest bezpieczny. Mimo to, jeżeli jesteś rodzicem to istnieje kilka kroków, które możesz podjąć, aby bardziej zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Możesz uchronić je przed niebezpieczeństwem jeśli będziesz zachowywać się odpowiedzialnie. Jednak czasami życia nie da się przewidzieć. Mogą wydarzyć się rzeczy, na które nie masz wpływu.

Media obiegła niedawno informacja o strasznym wydarzeniu ze stolicy Gruzji, Tbilisi. Pewna kobieta ugodziła nożem w twarz dziecko na ulicy. Zrobiła to na oczach rodziców, to było przerażające.

Jak donosi prasa, napastniczką okazała się 51-letnia kobieta, którą rodzina chłopca nigdy wcześniej nie widziała na oczy. Dlaczego więc zaatakowała? Szczerze mówiąc, nie wiadomo.

Kobieta podeszła do chłopca wymachując nożem i pocięła mu twarz. 3-latek doznał głębokich ran ciętych w okolicach nosa i policzka. Całe zajście nagrała kamera monitoringu umieszczona w pobliskiej aptece. Kobieta po ataku odchodzi spokojnie z miejsca, jak gdyby nigdy nic się nie stało. Po chwili napastniczka wraca, aby znów zaatakować, ale ojciec i matka chłopca ją odstraszają. Wszyscy są w szoku.

Personalizowana deska do krojenia
Personalizowana deska do krojenia
9,00 zł
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 9 zł: personalizowana deska do krojenia (25 modeli do wyboru) na 4MyArt

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz