Home Wideo Interwencja oraz pacyfikacja mężczyzny, który nie miał na sobie maseczki

Interwencja oraz pacyfikacja mężczyzny, który nie miał na sobie maseczki

Interwencja oraz pacyfikacja mężczyzny, który nie miał na sobie maseczki

Informacje o tym podała Polska Policja. Do zdarzenia doszło w jednym z wagonów warszawskiego metra. To co się wydarzyło z pewnością będzie dla was sporym zaskoczeniem.

– “Policjant po służbie przebywając w wagonie warszawskiego metra był świadkiem jak młody mężczyzna wulgarnymi słowami zaatakował kobietę, która wcześniej zwróciła mu uwagę, co do niewłaściwego zachowania w czasie epidemii” – napisano na profilu polskiej policji.

Policjant zareagował prosząc o spokój, jednak to nie poskutkowało. Mężczyzna zaczął obrażać policjanta: “spier… chu…, odpier… się”. Policjant wcześniej okazał legitymację i przedstawił się. Mimo to mężczyzna cały czas był bardzo agresywny. Policjant ze wzgledu na bezpieczeństwo pasażerów wydał mu polecenie, aby opuścił z nim pociąg na najbliższej stacji, ale ten odmówił. Policjant pouczył go o użyciu siły fizycznej w przypadku niezastosowania się do poleceń.

Wtedy mężczyzna odepchnął policjanta, szarpał go za ręce i próbował się oddalić. Policjant w reakcji na tak agresywne zachowanie poinformował go, że zostaje zatrzymany w związku ze znieważeniem i naruszeniem nietykalności funkcjonariusza. Przez cały czas interwencji mężczyzna był bardzo agresywny i wulgarny. Przypadkowy świadek pomógł policjantowi w walce z agresorem.

Zasługuje to na szczególną pochwałę i podziękowania z naszej strony. Nie pozwólmy, aby takie agresywne zachowania miały społeczne przyzwolenie. Walczmy z tym.  Filmik z interwencji możecie znaleźć poniżej:

 

Dieta Standard, Vege, Sport
Dieta Standard, Vege, Sport
107,00 zł
162,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Dieta Standard lub Vege z dostawą od 107 zł i więcej opcji z firmą Smakofit Catering Dietetyczny (do -34%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz