Home Kategorie Ludzie Wielka wpadka pani minister. Wszystko zostało nagrane przez kamery

Wielka wpadka pani minister. Wszystko zostało nagrane przez kamery

Wielka wpadka pani minister. Wszystko zostało nagrane przez kamery

W rządzie doszło do kuriozalnej sytuacji. Minister udzielała wywiadu w telewizji. Polityk wymieniła kilka słów z dziennikarzami po wywiadzie. Myślała, że kamery są wyłączone.

W wyniku czego powiedziała, co myśli o swoim przełożonym. To był największy błąd w jej karierze.

Minister Jana Maláčová na długo zapamięta wywiad, który udzieliła telewizji. Czeska polityk rozmawiała z dziennikarzami na temat drugiej fali pandemii koronawirusa w Czechach. Po zakończonym wywiadzie nieoficjalnie zagadnęła swoich rozmówców.

– “Mamy burdel, który zrobił Babiš. A teraz wszyscy musimy to zlizywać. To debil, przepraszam – przyznała Maláčova.” – powiedziała. To na pewno nie wpłynie dobrze na jej karierę.

Od dawna wiadomo, że między Maláčovą a Babišem jest konflikt. W maju premier przyznał, że zawiódł się niej i potępił jej zachowanie w trakcie pandemii koronawirusa. Minister pochodzi z partii czeskich socjaldemokratów, która tworzy koalicję rządzącą.

Pandemia koronawirusa w Czechach gwałtownie przyspieszyła. 16 października odnotowano 11 tysięcy 105 przypadków zakażeń w ciągu doby. Należy pamiętać, że państwo to liczy 10 milionów 690 tysięcy mieszkańców. Od początku pandemii koronawirusem zaraziło się tam 174 tysiące osób. Niestety 1422 z nich zmarły.

 

 

Kufel, pokal, szklanka z grawerem
Kufel, pokal, szklanka z grawerem
12,99 zł
49,99 zł
120 dni
do końca oferty!
Od 12,90 zł: Szklanka, kufel lub pokal do piwa z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz