Home Kategorie Poruszające Tata 5-latki nagle przestał oddychać. Dziewczynka uratowała mu życie w niezwykle rozczulający sposób. Nagranie jest absolutnym hitem w sieci!

Tata 5-latki nagle przestał oddychać. Dziewczynka uratowała mu życie w niezwykle rozczulający sposób. Nagranie jest absolutnym hitem w sieci!

Tata 5-latki nagle przestał oddychać. Dziewczynka uratowała mu życie w niezwykle rozczulający sposób. Nagranie jest absolutnym hitem w sieci!

Dziewczynka została uznana bohaterką po tym, jak w zupełnie wyjątkowy sposób uratowała życie swojego taty. 5-letnia córeczka zadzwoniła pod numer alarmowy zaraz po tym, jak zobaczyła, co się dzieje.

Dziewczynka miała z pewnością trudne zadanie do wykonania. Dopiero skończyła 5 lat, a już została odpowiedzialna za życie swojego taty. Nagranie pokazuje jednak, że Savannah stanęła na wysokości zadania. Trzeba przyznać, że to mała bohaterka.

5-letnia Savannah z hrabstwa Hancock w stanie Indiana niewątpliwie zasłużyła na miano bohaterki. Zauważając, że jej tata ma problemy z oddychaniem, natychmiast zadzwoniła po pomoc. Połączyła się wtedy z Jasonem Bonhamem i prawdopodobnie było to najbardziej urocze wezwanie w jego historii. Musicie go posłuchać.

To nagranie po prostu musiało trafić do sieci. Słyszymy w nim, jak Savannah w przeuroczy sposób rozmawia z Jasonem, który zapewnia ją, że pomoc nadchodzi. Najzabawniejszy moment nadchodzi, gdy dziewczynka na głos zastanawia się czy powinna zostać w piżamie, czy jednak się przebrać. Ostatecznie chce zmienić ubranie, jednak funkcjonariusz mówi jej, aby została z tatą.

– “Większość ludzi, kiedy się z nimi rozmawia wpada w histerię – powiedział Jason, z którym rozmawiała dziewczynka podczas wezwania – “Za każdym razem, gdy słucham tego nagrania, myślę, że to niesamowite. To tylko mała dziewczynka.” – dodaje.

Rozmowa Savannah z Jasonem trwała dziesięć minut, w ciągu których dziewczynka wciąż monitorowała stan ojca. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie. Tata dziecka w pełni wyzdrowiał, a dziewczynka może cieszyć się mianem superbohaterki. To naprawdę bystre dziecko.

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz