Home Kategorie Porady Na rzeczach znalezionych na śmietniku zarabia 10 tysięcy złotych miesięcznie. Jak to robi?
2.80K

Na rzeczach znalezionych na śmietniku zarabia 10 tysięcy złotych miesięcznie. Jak to robi?

Na rzeczach znalezionych na śmietniku zarabia 10 tysięcy złotych miesięcznie. Jak to robi?

Kobieta znalazła niecodzienny pomysł na życie. Postanowiła zarabiać na rzeczach, które… znalazła na śmietniku. Okazuje się, że jest to niezły pomysł na biznes, bo zarabia ona nawet 10 tys. złotych.

31-letnia kobieta z pasją buszuje po kontenerach ze śmieciami, znajdując w nich prawdziwe perełki. Początkowo nie widziała w tym nietypowym hobby pomysłu na zarobek. Potem jednak, gdy rzeczy zaczęło przybywać, znalazła w swoim zajęciu sposób na biznes. Naprawdę dochodowy tak nawiasem.

Tiffany Butler z Dallas w Teksasie o swoim hobby opowiedziała brytyjskiemu dziennikowi “Metro”. Okazuje się, że historia z nową pasją rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy Amerykanka obejrzała dokument o osobach poszukujących skarbów w śmietnikach. Wówczas sama zaczęła spróbować, a zajęcie okazało się całkiem dochodowe. Po przeliczeniu, zarabia ona około 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Kobieta chwali się swoimi łupami na profilu Dumpster Diving Mama na Instagramie. Obserwuje ją tam blisko pół miliona osób.

Dziś Tiffany ma swoje ulubione sklepy i śmietniki, które chętnie odwiedza. Doświadczenie nauczyło ją, kiedy i gdzie dana sieć pozbywa się rzeczy. Udaje jej się trafić na prawdziwe perełki, takie jak drobny sprzęt RTV, kosmetyki, meble czy buty, często też w kontenerach pojawiają się świece. Wszystkie przedmioty sprzedaje za 25 proc. kwoty początkowej, uważając, że jest to sprawiedliwa kwota jak na zupełnie nienaruszone rzeczy. Według niej sklepy marnotrawią produkty a ona z tego korzysta.

 

Kieliszki z grawerem
Kieliszki z grawerem
17,90 zł
30,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kieliszek do wina (od 17,90 zł) lub kieliszki do szampana (34 zł) z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz