Home Kategorie Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno w to uwierzyć. Mówi on wszystko o tym sympatycznym człowieku

Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno w to uwierzyć. Mówi on wszystko o tym sympatycznym człowieku

Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno w to uwierzyć. Mówi on wszystko o tym sympatycznym człowieku

Wiadomości o śmierci Dariusza Gnatowskiego obiegły wczoraj największe polskie media. Fani nie mogą się pogodzić z przedwczesną śmiercią cenionego, uwielbianego artysty. To duża strata.

Wiadomości o nagłym, niespodziewanym odejściu Dariusza Gnatowskiego sprawiają, że pęka serce. Jak poinformował serwis RMF FM, artysta odszedł w wielu zaledwie 59 lat. Na zawsze zapamiętamy jednak jego wybitną rolę w serialu “Świat według kiepskich” oraz innych, licznych produkcjach telewizyjnych oraz teatralnych.

Jak przekazano, Gnatowski odszedł w szpitalu Dietla w Krakowie. Informacje o jego śmierci potwierdził zastępca dyrektora rzeczonej placówki. RMF FM przekazało, że “miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową”. Nie wiemy, czy miało to cokolwiek wspólnego z panującą pandemią koronawirusa. Fakt jest jednak taki, że aktor nie przeżył.

Przez cały czas Dariusz Gnatowski starał się wykorzystywać swoją popularność w dobrym celu. Jeden z jego ostatnich wpisów sprawia, że informacje o jego odejściu wydają się jeszcze bardziej dotkliwe. Pokazuje, bowiem jak cudownym był człowiekiem.

Aktor bez wątpienia był człowiekiem o wielkim sercu. Sam walczył z cukrzycą, jednak nie poddawał się w staraniach o polepszenie komfortu życia innych chorych. Dowodzi tego także ostatni wpis na oficjalnej stronie na Facebooku, który opublikował jeszcze 14 grudnia 2015 roku i chociaż data publikacji jest odległa, to również dobrze pokazuje, że aktor więcej wagi przywiązywał do wiadomości prezentowanych osobiście, niż za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatni publiczny wpis Dariusza Gnatowskiego, wydaje się teraz wyjątkowo znaczącym świadectwem o postawie popularnego “Boczka”.

– “Zachęcam do wypełnienia ankiety dotyczącej poprawy jakości życia chorych na cukrzycę typu II, która jest częścią projektu Słodki Drań organizowanego przez Fundacja – Wstańmy Razem. Ankieta skierowana jest zarówno do diabetyków, jak ich bliskich” – czytamy w poście, do którego załączona została ankieta.

Dariusz Gnatowski starał się pokazać, że cukrzyca nie jest wyrokiem i przy odrobinie wsparcia oraz chęci zmiany swoich nawyków, standard życia chorujących nie musi spadać. Zbieranie informacji przez osoby o takich zasięgach, to dla ekspertów badających problem prawdziwa radość. Po prostu to świetna baza danych.

Niesamowity talent, zaangażowanie oraz ogromne serce Dariusza Gnatowskiego nigdy nie zostaną zapomniane. Ostatnie słowa skierowane przez serialowego Arnolda Boczka do swoich fanów pokazują, że to właśnie człowiek i los osób cierpiących na szalenie popularną chorobę jest dla niego najważniejszy. Wpis na Facebooku, tak naprawdę mówi o nim wszystko. To człowiek, który wykorzystywał swoją karierę do dobrych celów. Za to należy mu się szacunek i wieczna pamięć.

 

Upiększający pakiet Day Spa
Upiększający pakiet Day Spa
89,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Day Spa za 89,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz