Home Kategorie Ludzie Piotr Cyrwus w rozpaczy po śmierci przyjaciela pokazał stare zdjęcie Dariusza Gnatowskiego. Wzruszające

Piotr Cyrwus w rozpaczy po śmierci przyjaciela pokazał stare zdjęcie Dariusza Gnatowskiego. Wzruszające

Piotr Cyrwus w rozpaczy po śmierci przyjaciela pokazał stare zdjęcie Dariusza Gnatowskiego. Wzruszające

Piotr Cyrwus jest zrozpaczony odejściem wspaniałego przyjaciela. W sieci pojawiło się jego stare zdjęcie. Naprawdę poruszające i wyciskające łzy.

Wiadomość o śmierci Dariusza Gnatowskiego wstrząsnęła fanami w całej Polsce. Informacje z ostatniej chwili przekazane przez RMF FM był wielkim szokiem dla wielu osób. Jednym z opłakujących śmierć wspaniałego aktora jest Piotr Cyrwus, który opublikował na swoim koncie na Instagramie jego zdjęcie z przeszłości.

Jest ciężko kiedy Przyjaciele odchodzą…A to był piękny, dobry Przyjaciel!!! Wielkiego serca i inteligencji!!! Żegnam Cię Darku...” – powiedział Cyrwus.

Dariusz Gnatowski oprócz tego, że był świetnym oraz cenionym aktorem, był również po prostu wspaniałym przyjacielem. Był człowiekiem inteligentnym, miał również wielkie serce. Z pewnością przez swoich bliskich oraz fanów zostanie zapamiętany jako cudowny i pełen pasji człowiek.

Jako pierwszy wiadomość o śmierci znanego aktora podał dziennikarz RMF FM, Marek Balawajder. Według zdobytych przez niego informacji, aktor zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Miał tylko 59 lat. Informacje o jego odejściu wstrząsnęły zarówno fanami w całej Polsce, jak i przede wszystkim jego najbliższymi.

Dariusz Gnatowski zdobył największą popularność dzięki roli Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Odgrywał tam bardzo nierozgarniętego oraz otyłego sąsiada Kiepskich. Jak opowiadał Andrzej Grabowski w programie „Uwaga!” stacji TVN, miał on dostać tę rolę przypadkiem. Jednak był na tyle rewelacyjny, że postać Boczka stała się niezwykle ważną częścią show.

 

Film, list lub telefon od Mikołaja
Film, list lub telefon od Mikołaja
19,00 zł
49,00 zł
20 dni
do końca oferty!
Film wideo (od 19 zł) i list od Świętego Mikołaja z Elfi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz