Home Kategorie News PILNE! Ewakuacja kawiarni koło Warszawy! U jednego z pracowników wykryto koronawirusa.
3.69K

PILNE! Ewakuacja kawiarni koło Warszawy! U jednego z pracowników wykryto koronawirusa.

PILNE! Ewakuacja kawiarni koło Warszawy! U jednego z pracowników wykryto koronawirusa.

Mamy dla państwa bardzo ważną informację z ostatniej chwili. W jednej z kawiarni w Legionowie przeprowadzono właśnie ewakuację.

Kawiarnia o której mowa to Green Caffe Nero. Nasz dziennikarz przebywający akurat na miejscu, przekazał informację, że dosłownie chwilę temu przeprowadzona została ewakuacja gości.

Obsługa podeszła do klientów i momentalnie wszystkich wyprosiła. Do zdarzenia doszło około godziny 12:40, a o 13:00 lokal był już zamknięty. Ewakuacja była więc naprawdę szybka.

Takie zachowanie nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Okazuje się bowiem, że jeden z pracowników właśnie tej kawiarni, jest zarażony koronawirusem. Ewakuacja ma więc tutaj zadziałać prewencyjnie, a kawiarnia zostanie prawdopodobnie zamknięta na jakiś czas.

Na ten moment zapewne może nasuwać się pytanie czy osoby, które znajdowały się w kawiarni, również zostaną poddane testom na koronawirusa? Obecnie nie wiadomo. Należy jednak docenić postawę właściciela. Zachował się profesjonalnie podejmując decyzje o zamknięciu dla bezpieczeństwa klientów.

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz