Home Kategorie Ludzie Maja Ostaszewska cierpi z powodu koronawirusa. „Ból, jakiego nie znałam”

Maja Ostaszewska cierpi z powodu koronawirusa. „Ból, jakiego nie znałam”

Maja Ostaszewska cierpi z powodu koronawirusa. „Ból, jakiego nie znałam”

Maja Ostaszewska ma koronawirusa! Aktorka podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych. Opisała również przebieg choroby., który okazuje się być wyjątkowo nieprzyjemny.

Koronawirus wielokrotnie udowodnił, że nie omija również znanych i wpływowych osób. Jak się okazuje, do grona zakażonych dołączyła również popularna aktorka Maja Ostaszewska. Świetnie znana i popularna w Polsce aktorka.

Druzgocące wieści Ostaszewska przekazała na Instagramie. Aktorka wyznała, że przez 10 dni walczyła z koronawirusem. A ta bitwa była wyjątkowo trudna i męcząca.

– “Ból głowy i całego ciała, jakiego nie znałam, jaki nie pozwala spać. Cały czas na środkach przeciwbólowych. Gorączka i dreszcze, brak węchu i smaku, potworna słabość, zawroty głowy. Podróż do kuchni czy łazienki była wyzwaniem. Kiedy mijał kolejny, 8. dzień bez poprawy, lęk czy to draństwo nie postępuje dalej. Ale nie możesz wezwać lekarza, żeby przyszedł, osłuchał cię i ocenił sytuację. Mocno wyczerpana starasz się sama ocenić swój stan. Nie masz pewności czy właściwie. Cały czas niepokój o bliskich” – mówiła.

Nie jest tajemnicą, że również w świecie show-biznesu zdarzają się ci, którzy nie wierzą w istnienie koronawirusa, a swoją popularność wykorzystują, by nakłonić innych do ignorowania zasad. Podobnie było na Ukrainie, gdzie przez COVID-19 zmarł 33-letni influencer, który podobnie jak jego partnerka uważał, że wirusa nie ma.

Na szczęście wśród znanych osób nie brakuje również głosów rozsądku, a osoby, które osobiście przekonały się, co oznacza koronawirus, próbują przestrzec innych. Tak jest również w przypadku Mai Ostaszewskiej.

– “Proszę Was jeśli sami nie obawiacie się COVID-19 pomyślcie o nich. Pomyślcie o innych. O tym, ze dla nich może to być śmiertelne zagrożenie. Pomyślcie o personelu medycznym, który narażając własne zdrowie, walczy dzień i noc o życie pacjentów” – pisze Ostaszewska.

Stan gwiazdy na szczęście ulega poprawie.

– “Jeszcze kilka dni koniecznej izolacji i wracamy do życia. Choć zostawieni przez system sami sobie — informacja o wyniku testu i że zgłaszają nas do sanepidu przyszła mailem i już nikt się do nas więcej nie odezwał, nie zainteresował. Dopiero po dziewięciu dniach miałam siłę, żeby poświęcić ponad godzinę, żeby dodzwonić się do sanepidu. Jednak cały czas mieliśmy pomoc, wsparcie bliskich i przyjaciół” – napisała.

View this post on Instagram

Mój widok przez 10 dni… Jak zauważyli niektórzy z Was, nie pojawiłam się na Warszawskim Festiwalu Filmowym, ani na obchodach rocznicy przyznania Nobla Oldze Tokarczuk, nie zagrałam także w @nowy_teatr „Kina moralnego niepokoju” i „Upadłych Aniołów” w @ochteatr Przyszedł bowiem czas na nas. COVID rozpanoszył się w naszym domu. Ból głowy i całego ciała jakiego nie znałam, jaki nie pozwala spać. Cały czas na środkach przeciwbólowych. Gorączka i dreszcze, brak węchu i smaku, potworna słabość, zawroty głowy. Podróż do kuchni czy łazienki była wyzwaniem. Kiedy mijał kolejny, 8y dzień bez poprawy, lęk czy to draństwo nie postępuje dalej. Ale nie możesz wezwać lekarza żeby przyszedł, osłuchał cię i ocenił sytuację. Mocno wyczerpana starasz się sama ocenić swój stan. Nie masz pewności czy właściwie. Cały czas niepokój o bliskich… Dziś czwarty dzień bez objawów. Zdrowiejemy💪 Jeszcze kilka dni koniecznej izolacji i wracamy do życia. Choć zostawieni przez system sami sobie- informacja o wyniku testu i ze zgłaszają nas do sanepidu przyszła mailem i już nikt się do nas więcej nie odezwał, nie zainteresował. Dopiero po 9ciu dniach miałam siłę żeby poświęcić ponad godzinę żeby dodzwonić się do sanepidu. Jednak cały czas mieliśmy pomoc, wsparcie bliskich i przyjaciół. Nasza wdzięczność dla Was kochani nie znajduje słów❤️ Byliśmy zaopiekowani. Ale…i tu przechodzę do sedna tego postu, nie opuszcza mnie myśl o tych Wszystkich osobach, które przechodzą przez to samotnie. Nie mają do kogo zadzwonić po pomoc, radę, nie wychodzą z tego szczęśliwie jak my. Proszę Was jeśli sami nie obawiacie się COVID19 pomyślcie o nich. Pomyślcie o innych. O tym, ze dla nich może to być śmiertelne zagrożenie. Pomyślcie o personelu medycznym, który narażając własne zdrowie walczy dzień i noc o życie pacjentów. Proszę noście maseczki, myjcie i dezynfekujcie dłonie, stosujecie się do zaleceń. I przede wszystkim w sprawach pandemii słuchajcie lekarzy, epidemiologów. Dziś to nie jest kwestia tego w co wierzymy, dziś to kwestia EMPATII. Bądźcie zdrowi 🙌 #covid19 #pandemia #zdrowie #empatia #odpowiedzialność

A post shared by Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official) on

 

 

 

Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
89,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Podstawy księgowości z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz