Home Kategorie Zwierzęta Okrutny człowiek związał pysk szczeniaka opaską zaciskową, aby przestał szczekać, a potem pochwalił się tym w internecie. To prawdziwy potwór!

Okrutny człowiek związał pysk szczeniaka opaską zaciskową, aby przestał szczekać, a potem pochwalił się tym w internecie. To prawdziwy potwór!

To jak ktoś traktuje zwierzęta często pokazuje jakim jest człowiekiem. Traktuj zwierzęta dobrze, a z pewnością odwzajemnią się miłością. Niestety wiele osób o tym zapomina.

Wiele osób traktuje zwierzęta bez żadnego szacunku. Znęca się nad nimi, jakby zwierzęta nie czuły bólu i nie miały uczuć. Tak jak wątpliwy “bohater” tego artykułu.

Ten biedny szczeniak należy do kobiety, której chłopak nie mógł znieść szczekania malucha. Po tym, w jaki sposób ten potwór potraktował tego psa jestem w stanie sobie wyobrazić, że szczeniak szczekał, aby uświadomić swojej właścicielce, że związała się ze złym człowiekiem. Psy mają silny instynkt, który pozwala im rozpoznać dobro w człowieku.

Mężczyzna mieszka w stanie Oregon, w Stanach Zjednoczonych. W napadzie złości postanowił związać pysk psa za pomocą opaski zaciskowej.

Straszne w tej całej sytuacji jest także to, że potwór nie widział nic złego w swoim zachowaniu. Świadczy o tym fakt, że nie miał oporów, aby udostępnić zdjęcie w internecie. Zdjęcie szybko się rozprzestrzeniło, a zaskoczony bohater tej historii, został zalany falą negatywnych komentarzy.

Autor zdjęcia opublikował je wraz z następującym opisem: “Gdy masz dość (niecenzuralne słowo) szczekania!!!!!“.

Gdy ludzie zaczęli komentować zdjęcie, osoba, która je opublikowała odpowiedziała na nie: “śmiech” i zarzekała się, że to tylko żart, czytamy w artykule Register Guard.

Autor zdjęcia nie spodziewał się takiej reakcji internetu i wkrótce po ogromnej fali krytyki usunął swój profil na portalu Facebook. Policja poinformowała o rozpoczęciu dochodzenia w tej sprawie. Miejmy nadzieje, że zostanie on surowo ukarany.

 

Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
59,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z zaświadczeniem MEN za 59 zł zamiast 249 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
44
Zły
Zły
66

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz