Home Kategorie Zdrowie Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Opowiedziała o tym co dzieje się w szpitalach!
21.14K

Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Opowiedziała o tym co dzieje się w szpitalach!

Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Opowiedziała o tym co dzieje się w szpitalach!

Pielęgniarka nie była w stanie dłużej milczeć. Wyjawiła, co tak naprawdę wyprawia się w polskich szpitalach. Nikt nie zdawał sobie z tego sprawy, że jest aż tak źle.

W programie na żywo pielęgniarka przerwała milczenie. Powiedziała o wszystkim, co dzieje się w szpitalach. Do mediów sporadycznie docierają informacje w tej sprawie. Polacy nie mieli nawet pojęcia, że tak to wygląda.

W poniedziałkowej audycji RMF FM gościem była Przewodnicząca Ogólnopolskiego Związki Zawodowego Pielęgniarek i Położnych, Krystyna Ptok, która opowiedziała o tym, jak w dobie epidemii rzeczywiście przedstawia się sytuacja polskiej służby zdrowia. Czy jest tak źle jak donoszą media? Nie, jest o wiele gorzej.

Z przekazywanych przez nią informacji wynika, że pielęgniarki są poddawane godzinnym, zamiast 3-tygodniowym szkoleniom z respiratorów, a minister zdrowia zaleca im.,. filmy instruktażowe z zakresu obsługi respiratorów, dostępne na stronie resortu. Jak mają walczyć z wirusem bez odpowiedniego przeszkolenia?

– “Ktoś zapytał mnie, czy ma podpisać dokument, który mówi, że został przeszkolony w zakresie obsługi respiratora. Szkolenie było godzinne… Odpowiedziałam, że absolutnie nie, że nie może tego dokumentu podpisywać” – mówiła w wywiadzie. Wygląda na to, że sytuacja jest tragiczna.

 

Kurs na prawo jazdy kat. B
Kurs na prawo jazdy kat. B
1 599,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Jazdy doszkalające (od 94,99 zł) lub kurs na prawo jazdy kat. B (1599,99) w Szkole Jazdy Klon w Bydgoszczy (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz