Home Kategorie Ludzie “To też ich wina”. Matka Tomasza Komendy uderza w rodziców zamordowanej Małgosi

“To też ich wina”. Matka Tomasza Komendy uderza w rodziców zamordowanej Małgosi

“To też ich wina”. Matka Tomasza Komendy uderza w rodziców zamordowanej Małgosi

Historia Tomasza Komendy niesłusznie skazanego za morderstwo 15-letniej Małgosi, który spędził za kratami 19 lat, podczas których był dręczony przez współwięźniów wstrząsnęła Polską.

Dziś Tomasz Komenda zmaga się również z atakami ojca zamordowanej Małgosi, który sam pozostając w głębokiej rozpaczy nadal wierzy w winę Komendy. Matka Komendy Teresa Klemańska udzieliła wywiadu Onetowi. W wywiadzie wyraziła m.in. niezadowolenie z powodu przeciągającego się procesu o odszkodowanie.

– “Teraz zadają mu jakieś durne pytania, na które Tomek nie chce odpowiadać, nie chce wskazywać osób, które zrobiły mu krzywdę w więzieniu. Powiedziałam mu: nawet nie próbuj, my chcemy jeszcze pożyć z ojcem, a tobie za chwilę dziecko się rodzi. Przecież jak kogoś wskaże, to nie wiadomo, co nam będzie groziło. Albo Tomka ubiją, albo nas gdzieś dopadną. Nie chcę żyć w strachu” – mówi matka Komendy.

Swoją uwagę poświęciła również rodzicom Małgosi:

– “Boli mnie to. Rodzina prosiła mnie, żebym tego nie mówiła, ale ja to powiem. Gdzie oni byli, wysyłając 15-letnią dziewczynę na imprezę, na której byli faceci i alkohol. Niech się w pierś uderzą, bo to jest też ich wina. Mogą na mnie psioczyć. Ja się już nasłuchałam, jak mnie od k**** wyzywano, gdy Tomek miał proces” – mówiła matka Tomka.

 

Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem z MEN za 79 zł z firmą Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz