Home Kategorie Poruszające Nastolatki ściągają spodnie i bieliznę autystycznego chłopca. Filmują to i wrzucają do sieci

Nastolatki ściągają spodnie i bieliznę autystycznego chłopca. Filmują to i wrzucają do sieci

Znęcanie się nad kimś jest niegodziwe. Coś takiego może załamać psychicznie ofiarę do końca życia. Wyrządzić znacznie więcej szkody, niż wiele osób potrafi zrozumieć. Nie rozumieją tego ci chłopcy.

Opisana historia miała miejsce w New Jersey. Jest to oczywisty przykład na to, jak nękanie oddziałuje na dzieci. Niestety wiele osób cierpi z tego powodu każdego dnia. Szczególnie często ofiarami znęcania się są dzieci z różnego rodzaju chorobami lub niepełnosprawnościami, tylko dlatego, że nie są takie jak inni.

Ten konkretny przypadek znęcania się opublikowano w mediach społecznościowych. Każdy mógł zobaczyć do czego doszło. Na szczęście prześladowców czekają bardzo surowe konsekwencje.

Na nagraniu można było zobaczyć, jak grupa nastolatków ściąga spodnie i bieliznę autystycznemu chłopcu. Działo się to w miejscowości Fair Lawn w stanie New Jersey. Zrobiono to wyłącznie po to, by upokorzyć chłopca. Samo nagranie trafiło na TikToka.

Jednak dzięki nieprzemyślanym działaniom młodych ludzi, którzy opublikowali nagranie w internecie, policja nie miała problemów z ich namierzeniem. Podejrzanych było czworo, to osoby w wieku 19, 16, 13 i 10 lat. Według policyjnych doniesień to najmłodszy z nich zdjął spodnie i majtki autystycznego chłopca, a 13-latek przytrzymał go, żeby nie mógł się ruszyć. Pozostałe dwie osoby filmowały i śmiały się ze wszystkiego. To straszne, że można się tak zachować.

Na Twitterze rozpoczęła się dyskusja nad zachowaniem nastolatków i wiele osób uważa, że ​​należy zwiększyć kary za tego typu przestępstwa.

– “Okej… Ta dorosła kobieta, jeśli można ją tak nazwać, powinna zostać aresztowana i wpisana na listę przestępców seksualnych do końca życia, ku przestrodze innych“– napisał jeden z użytkowników Richard F. Sądzicie, że ma racje?

 

Oczyszczania wodorowe twarzy
Oczyszczania wodorowe twarzy
99,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy AquaSure H2 od 89,99 zł i więcej opcji w Medical Premium – 4 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz