Home Kategorie Krzysztof Bosak zrobił żonie romantyczną sesję. Cudowny efekt!

Krzysztof Bosak zrobił żonie romantyczną sesję. Cudowny efekt!

Krzysztof Bosak zrobił żonie romantyczną sesję. Cudowny efekt!

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak zdobył się na romantyczny gest i urządził swojej żonie jesienną sesję zdjęciową. Ciężarna Karina Bosak w obiektywie męża wygląda naprawdę pięknie.

Krzysztof Bosak i Karina Bosak niedługo na świecie przywitają swojego pierwszego potomka. Poseł Konfederacji postanowił uwiecznić na zdjęciu błogosławiony stan żony w jesiennej aranżacji.

Termin porodu przewidywany jest na listopad. Małżeństwo długo czekało, żeby się podzielić radosną nowiną ze światem. O tym, że Bosakowie spodziewają się syna, poinformowano we wrześniu, czyli w siódmym miesiącu ciąży pani Bosak.

View this post on Instagram

Kilka zdjęć z wczorajszego Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się w niedzielne popołudnie w centrum Warszawy. Wspaniale było widzieć tylu radosnych i pięknych ludzi – którzy angażują się i dzielą swoją radością i płynącą z ich miłości siłą, wyrażając swoje wsparcie nie tylko dla wzmocnienia prawnej ochrony życia ludzkiego od poczęcia (której w najtrudniejszych sytuacjach po prostu w Polsce nie ma) oraz sprzeciwu wobec zabijania nienarodzonych dzieci w świetle prawa, ale również sprzeciwu wobec odrzucenia przez najbliższych i pozbawionych wsparcia przez państwo matek w najtrudniejszych dla nich sytuacjach związanych z poczęciem dziecka. Potrzebujemy pełnej ochrony życia ludzkiego przed i po urodzeniu, mądrej polityki prorodzinnej, szerokiej opieki okołoporodowej, szerokiego wsparcia dla rodzin, samotnych matek i dzieci by pomóc chronić, i umacniać te najważniejsze, najpiękniejsze więzi! Nikt nie powinien zostać pozostawiony bez pomocy, w chwili w której jest najbardziej bezbronny i dotknięty tragedią, szczególnie gdy dotyczy to jego życia czy jego rodziny. Po Marszu odbyła się Msza Święta w kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu oraz konferencja o miłości małżeńskiej i rodzicielskiej! Bardzo dobry czas! Gratulacje dla organizatorów (Centrum Wspierania Inicjatyw na rzecz Życia i Rodziny) i wszystkich zaangażowanych w ruchy marszowe w całej Polsce! ❤️ Fot. @maffoto.pl 🌼

A post shared by Karina Bosak (@karina_bosak_) on

Bosakowie chronią swoją prywatność.Podobnie sprawa miała się ze ślubem. Para do ostatniej chwili utrzymywała wszystko w tajemnicy. Rzadko chwalą się swoim życiem prywatnym.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele serdecznych komentarzy. Obserwatorzy nie szczędzili Karinie Bosak miłych słów. Trudno się zresztą dziwić, ponieważ Karina Bosak wygląda w tej kreacji naprawdę pięknie. Wystarczy zresztą spojrzeć na nią. Będziecie zachwyceni.

 

Kurs Excel: rok nauki online
Kurs Excel: rok nauki online
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online z zakresu MS Excel za 39 zł na platformie iExcel.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz