Home Kategorie Poruszające Psi fryzjer złamał ogon suczce, bo nie chciała stać nieruchomo. Był pewien, że ujdzie mu to na sucho!

Psi fryzjer złamał ogon suczce, bo nie chciała stać nieruchomo. Był pewien, że ujdzie mu to na sucho!

Wiele osób korzysta z usług groomera, bo taka osoba w profesjonalny sposób potrafi zadbać o wygląd i komfort naszego zwierzaka. Nie ma w tym nic dziwnego. Nie każdy groomer jednak jest dobry.

Najlepiej i godnej zaufania, bo jak się okazuje nie każdy groomer powinien mieć prawo pracować ze zwierzętami. Szeryf z hrabstwa Brevard, Wayne Ivey, oświadczył, że groomer z Florydy został aresztowany po tym, jak zaatakował 8-letniego psa należącego do niepełnosprawnego weterana Ricka McGuire.

Suczka została w okrutny sposób potraktowana przez mężczyznę, który złamał jej ogon, przez co konieczna była jego amputacja. 37-letni James Corell Suthann został aresztowany i usłyszał zarzut wyjątkowego okrucieństwa wobec zwierząt. Atak na czworonoga nastąpił, gdy mężczyzna zdenerwował się przez to, że suczka nie stała nieruchomo. Jak specjalista od dbania o zwierzęta, mógł je potraktować w taki sposób? Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie.

Na nagraniach z monitoringu było widać, jak mężczyzna złapał owczarka za ogon, podniósł psa z ziemi i obrócił go o 360 stopni. Uderzał również suczkę po głowie przy pomocy węża. Niestety nie jest to pojedynczy przypadek, dlatego ostrożnie dobierajcie osoby, którym oddajecie swoje zwierzaki pod opiekę.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
450,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny oczu od 99,99 zł i więcej opcji w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz