Home Kategorie Ludzie Witalij Kliczko zakażony koronawirusem!

Witalij Kliczko zakażony koronawirusem!

Witalij Kliczko zakażony koronawirusem!

Mer Kijowa, zawodowy mistrz świata w boksie Witalij Kliczko poinformował w sobotę, że jest zakażony koronawirusem. Zapewnił, że czuje się dobrze, ale jest zmuszony do udania się na samoizolację.

W niedzielnych wyborach lokalnych polityk będzie ubiegał się o reelekcję, jednak wirus może pokrzyżować jego plany. O chorobie gwiazdor poinformował na Facebooku.

– “Przyjaciele! Koronawirus wkradł się w najmniej odpowiedniej chwili. Otrzymałem dzisiaj pozytywny wynik testu” – napisał Kliczko na Facebooku.

“Praca mera podczas pandemii oczywiście związana jest ze stałym ryzykiem. Rozmowy z ludźmi, kontrola szpitali. Między innymi regularnie bywałem na oddziałach zakaźnych, gdzie leczeni są pacjenci z Covid-19” – wskazał 49-letni Kliczko.

Dodał, że biorąc pod uwagę specyfikę pracy, regularnie przechodził testy na Covid-19. – “Czuję się dobrze. Ale muszę udać się na samoizolację. Będę pracować z domu” – oznajmił.

Kliczko jest merem Kijowa od 2014 roku. W niedzielę na Ukrainie odbędą się wybory lokalne, w których będzie walczył o reelekcję.  Kliczko to kolejny polityk, który zachorował na koronawirusa.

Życzenia wideo od gwiazdy
Życzenia wideo od gwiazdy
2,99 zł
20,00 zł
60 dni
do końca oferty!
2,99 zł za groupon wart 20 zł na personalizowany film z życzeniami od gwiazd i więcej z firmą Hype me

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz