Home Kategorie Ludzie Witalij Kliczko zakażony koronawirusem!

Witalij Kliczko zakażony koronawirusem!

Witalij Kliczko zakażony koronawirusem!

Mer Kijowa, zawodowy mistrz świata w boksie Witalij Kliczko poinformował w sobotę, że jest zakażony koronawirusem. Zapewnił, że czuje się dobrze, ale jest zmuszony do udania się na samoizolację.

W niedzielnych wyborach lokalnych polityk będzie ubiegał się o reelekcję, jednak wirus może pokrzyżować jego plany. O chorobie gwiazdor poinformował na Facebooku.

– “Przyjaciele! Koronawirus wkradł się w najmniej odpowiedniej chwili. Otrzymałem dzisiaj pozytywny wynik testu” – napisał Kliczko na Facebooku.

“Praca mera podczas pandemii oczywiście związana jest ze stałym ryzykiem. Rozmowy z ludźmi, kontrola szpitali. Między innymi regularnie bywałem na oddziałach zakaźnych, gdzie leczeni są pacjenci z Covid-19” – wskazał 49-letni Kliczko.

Dodał, że biorąc pod uwagę specyfikę pracy, regularnie przechodził testy na Covid-19. – “Czuję się dobrze. Ale muszę udać się na samoizolację. Będę pracować z domu” – oznajmił.

Kliczko jest merem Kijowa od 2014 roku. W niedzielę na Ukrainie odbędą się wybory lokalne, w których będzie walczył o reelekcję.  Kliczko to kolejny polityk, który zachorował na koronawirusa.

Kurs online: Home staging z MEN
Kurs online: Home staging z MEN
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: home staging z zaświadczeniem MEN i dyplomem za 69 zł z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz