Home Kategorie Zwierzęta Osierociła czwórkę dzieci. Matka została zagryziona przez agresywne psy, bliscy zbierają na pogrzeb

Osierociła czwórkę dzieci. Matka została zagryziona przez agresywne psy, bliscy zbierają na pogrzeb

Osierociła czwórkę dzieci. Matka została zagryziona przez agresywne psy, bliscy zbierają na pogrzeb

Nie żyje matka czwórki dzieci. 36-letnia kobieta zginęła tuż obok swojego domu. Zaatakowało ją pięć agresywnych psów. Tragedii można było uniknąć. Mieszkańcy bowiem od dawna skarżyli się na te psy.

Wielokrotnie podejmowano związane z nimi interwencję. Policja wciąż pracuje nad wyłapaniem wszystkich ich. Jak na razie udało im się odłowić dwa z nich.

Nie żyje mieszkanka Alabamy, matka czwórki dzieci zaangażowana w życie swojej społeczności. Kobieta zmarła przed przyjazdem karetki. Jej obrażenia były bardzo poważne. Świadkowie zdarzenia mówili o ogromnych otwartych ranach, kostce praktycznie wyrwanej ze stawu i złamaniach.

Nawet szeryf, który jako pierwszy przybył na miejsce zdarzenia, nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Doświadczony stróż prawa stwierdził, że w życiu nie widział tak okropnego przypadku pogryzienia. Choć w oficjalnym raporcie stwierdzono, że zaatakowało ją 5 psów, świadkowie twierdzą, że było ich 7 lub 8.

Niestety kobiety nie udało się uratować.Kobieta osierociła czterech synów. Ruthie Mae Brown została zaatakowano podczas spaceru w Nauvoo. Zmarła na trzy dni przed swoimi 37 urodzinami. Społeczność do tej pory próbuje otrząsnąć się po tej ogromnej tragedii. Wiele osób boi się wyjść z domu. Biorąc pod uwagę, że większość zwierzą wciąż jest na wolności trudno im się dziwić.

Psy, które udało się odłowić miały swoich właścicieli. Wszystko wskazuje na to, że żadne zwierzę, które rzuciło się na kobietę, nie było bezpańskie. Mieszkańcy Walker County żądają zdecydowanych działań od władz stanu. Chodzi między innymi o to, by wyprowadzanie czworonoga bez smyczy i kagańca było zabronione.

Część osób oczekuje od szeryfa odstrzału bezpańskich zwierząt. Przeciwko takiemu rozwiązaniu protestują miłośnicy psów. Ich zdaniem byłoby to niesprawiedliwe działanie. Czyny kilku agresywnych zwierząt nie mogą przekładać się na eliminację wszystkich bezdomnych czworonogów na tym terenie. Proponują odłowienie zwierząt i umieszczenie ich w schronisku. Dzięki temu będzie można oddzielić te, które wykazują agresję wobec ludzi od biednych zwierząt, które nie stanowią żadnego zagrożenia. Jak łatwo się domyślić, doprowadziło to do mocno zaognionego sporu.

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
6 dni
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz