Home Kategorie Niesamowite Polski ksiądz egzorcysta twierdzi, że otrzymuje sms-y od samego Szatana

Polski ksiądz egzorcysta twierdzi, że otrzymuje sms-y od samego Szatana

Polski ksiądz egzorcysta twierdzi, że otrzymuje sms-y od samego Szatana

Ojciec Marian Rajchel z Jarosławia twierdzi, że po odprawieniu egzorcyzmów na polskiej dziewczynie, szatan kontaktuje się z nim poprzez SMS-y. Informuje Daily Mail.

– “Autorem tych wiadomości jest zły demon, który opanował jej duszę” – mówi ksiądz. – “Często właściciele telefonów nie wiedzą, z czym mają do czynienia, otrzymując takie wiadomości. Jednak ta sprawa jest jasna” – dodaje.

Ojciec Rajchel twierdzi, że diabeł nie boi się używać nowych technologii do kontaktu z człowiekiem. Zwraca uwagę, że to najprostszy sposób na niezauważalne dotarcie do niego.

“Australian Times” przytacza kilka wiadomości, które ksiądz otrzymał na swój telefon. – “Ona nigdy nie wyrwie się z tego piekła. Jest moja. Ktokolwiek będzie się za nią modlił, umrze” – brzmiała jedna z nich. Po odpowiedzi na SMS ksiądz otrzymał wiadomość zwrotną.

– “Zamknij się kaznodziejo. Jesteś idiotą, nie umiesz nawet siebie ocalić. Ty żałosny, stary klecho“. –

To nie jedyny polski ksiądz, który zasłynął z smsowania z diabłem. W maju media obiegła informacja o księdzu Michale Olszewskim, który mówił, że szatan wysyła mu smsy i wypędza diabła salcesonem. Tak dobrze słyszeliście.

Opowiadał też o kobiecie, która miała nabrzmiały brzuch, jakby była w ciąży, a nosiła w sobie 240 duchów m.in. ducha homeopatii. Zabawne jest to, że gdyby tego typu rzeczy mówił ktoś, kto nie jest kaznodzieją, to pewnie trafiłby do szpitala psychiatrycznego.

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
18,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz