Home Kategorie Ludzie Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie partnerki w negliżu! “Ostra jak Maserati”

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie partnerki w negliżu! “Ostra jak Maserati”

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie partnerki w negliżu! “Ostra jak Maserati”

Syn króla disco polo znowu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie nowej partnerki w samej bieliźnie. Podpis mówi sam za siebie.

Daniel Martyniuk przez ostatnich kilka tygodni regularnie gościł na serwisach plotkarskich. Wszystko za sprawą medialnego rozwodu z Eweliną z Russocic. Przez długi czas mogliśmy czytać rozmaite obelgi i złośliwe komentarze, zarówno od strony Daniela jak i jego matki.

Niedawno jednak Martyniukowie niespodziewanie zmienili front. Skruszona Danuta przeprosiła Ewelinę na łamach jednego z tabloidów. Sam Daniel poszedł do rozum do głowy i wyraził chęć naprawienia stosunków z byłą żoną. Przede wszystkim mężczyźnie chodzi o dobro ich córki.

Teraz jednak polski świat otrzymał nową, ciekawą informację. Daniel Martyniuk znów jest zakochany. Paparazzi mieli go przyłapać na schadzce z eksdziewczyną, Faustyną, w jej mieszkaniu. Wszystko na to, że para kontynuuje bardzo bliską znajomość.

Jak podają serwisy plotkarskie, Faustyna Jemiołkowska pochodzi z Sierpca. Kobieta jest po studiach prawniczych i pracuje w Białymstoku w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa. Daniel spotykał się z Faustyną w 2017 roku, ale zostawił ją dla Eweliny. Wygląda na to, że stara miłość powróciła.

W nocy 31-latek opublikował na InstaStory zdjęcie Faustyny. Piękna blondynka siedzi na kanapie ubrana jedynie w bieliznę – ma na sobie koronkowe, prześwitujące body. Wygląd na to, że Martyniuk zamierza dzielić się na Instagramie, szczegółami ze swojego życia miłosnego.

 

Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz