Home Kategorie Ludzie Esmeralda Godlewska stoi murem za wyrokiem Trybunału. “To Bóg powinien decydować o tym kogo zabiera”

Esmeralda Godlewska stoi murem za wyrokiem Trybunału. “To Bóg powinien decydować o tym kogo zabiera”

Esmeralda Godlewska stoi murem za wyrokiem Trybunału. “To Bóg powinien decydować o tym kogo zabiera”

Esmeralda Godlewska murem za TK i Kają Godek. Jej zdaniem kobiety powinny cieszyć się z możliwości rodzenia dzieci, nawet chorych. Ona sama byłaby wdzięczna za każdą sekundę z dzieckiem.

Monika Godlewska, chętnie używająca imienia Esmeralda, wraz z siostrą Małgorzatą od lat wytrwale i z determinacją próbują się przebić w show biznesie. Niestety nie wychodzi im to najlepiej.

Zasłynęły głównie z zamieszczania w Internecie filmików, na których prezentują własne interpretacje znanych utworów, przerobione w taki sposób, żeby brzmiały jak ścieżka dźwiękową, która bardziej pasowałaby do parodii.

Poza tym chętnie chwalą się wypracowaną i ciągle przerabianą u chirurga urodą oraz obfitymi dekoltami. Esmeralda najbliższa sławy była w lipcu 2018 roku, gdy prowadząc auto pod wpływem alkoholu, po nieudanej próbie staranowania metalowych barierek, odgradzających zamkniętą dla ruchu kołowego ulicę Ząbkowską w Warszawie, wbiła się samochodem w ścianę narożnego budynku. Tak to nie jej piosenki czy Instagram zapewniły jej sławę, lecz jazda po pijaku. To najlepiej świadczy o jej talencie.

Teraz zasłynęła odnosząc się do wyroku TK uznającego za niezgodny z Konstytucją punkt 2 Ustawy z 1993 roku o planowaniu rodziny dopuszczający możliwość terminacji ciąży w przypadku, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Według niej, jest on słuszny.

– “Pieprzyć wasz protest. Zabijasz świadomie małego człowieka, któremu nawet nie przypisujesz ludzkich nazw. Z kolei nazywasz to zygotą, embrionem, zarodkiem… a co z wiarą chrześcijańską? Co z duszą tego maleństwa? To ty masz krew na rękach, kobieto!” – napisała Godlewska.

– “Co z jego duszą, nawet gdyby żył zaledwie kilka godzin po porodzie…miał szanse wziąć chociaż jeden maleńki oddech.. nawet ten ostatni ….to Bóg powinien decydować o tym kogo zabiera a nie kobieta, która wstydzi się wychować kalekie dziecko bądź urodzić je martwe. Ty nie dajesz życia – Ty zabierasz te życie. To absurd. Nie jesteś Bogiem. Robiąc to masz krew na rękach własnego dziecka.” – dodała.

Oczywiście, wywołało to prawdziwą burzę. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, co o o Esmeraldzie i jej kontaktach z synem, mówi były partner “artystki”.

– “Monika (vel Esmeralda) ma widzenia z synem przyznane przez sąd – dwie godziny, dwa razy w miesiącu, w obecności pani kurator. Wcale nie rwie się do kontaktów z synem. Ostatnio widziała się z nim niecałe trzy miesiące temu. Ma zakaz sądowy udostępniania i wykorzystywania wizerunku syna. Milan jest na chwilę obecną ze mną i tak jest już od trzech lat.” – mówił. Hipokryzja, prawda?

 

 

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie twarzy (69,99 zł) z regulacją brwi i depilacją wąsika (79,99 zł) i więcej w centrum Katrin w Bydgodszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
19
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz