Home Kategorie Życie Pijany komendant straży gminnej w Skarbimierzu spowodował kolizję. Wjechał w naczelnika drogówki z komendy wojewódzkiej

Pijany komendant straży gminnej w Skarbimierzu spowodował kolizję. Wjechał w naczelnika drogówki z komendy wojewódzkiej

Pijany komendant straży gminnej w Skarbimierzu spowodował kolizję. Wjechał w naczelnika drogówki z komendy wojewódzkiej

W Brzegu doszło do zderzenia trzech pojazdów, w tym dwóch osobówek i jednej ciężarówki. Jak nieoficjalnie ustalił portal Brzeg24.pl, kierowcą jednego z aut osobowych był komendant straży gminnej.

Jan M. miał 1,3 promila alkoholu w swoim organizmie. Komendant SG miał pecha, bo najechał na tył auta, którym kierował… naczelnik wydziału ruchu drogowego Komedy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Przykład dla społeczeństwa idzie z góry.

“Kierowca ciężarówki w pewnym momencie zahamował, a tuż za nim zatrzymał się naczelnik wojewódzkiej drogówki. Pan Janek już nie zdołał wyhamować i uderzył w Mini Coopera. Komendant SG był pod wpływem alkoholu” – mówi osoba znająca kulisy zdarzenia, ale chcąca zachować anonimowość.

– “Około godziny 14:30 na ul. Krakusa doszło zderzenia trzech pojazdów. Kierowca ciężarówki (61 l.) chciał skręcić na parking i zahamował. Za nim zatrzymał się inny kierowca osobówki (52 l.). W tym samym czasie nadjechał trzeci kierowca (54 l.), który nie zdołał wyhamować i najechał na tył poprzedzającego pojazdu, z kolei ten siłą uderzenia wpadł na ciężarówkę. 54-latek był nietrzeźwy, miał 1,3 promila alkoholu. Sprawa ta zostanie skierowana do sądu– wyjaśnia asp. sztab. Bogusław Dąbkowski z brzeskiej komendy.

No cóż, jak widać przykład dla społeczeństwa idzie z góry. Oczywiście, komendanta Straży Miejskiej czekają naprawdę surowe konsekwencje takiego zachowania. Zwolnienie dyscyplinarne to zapewne najmniejszy z jego problemów.

Day spa Pro Komfort i Premium
Day spa Pro Komfort i Premium
119,00 zł
550,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa Pro Komfort od 119 zł i więcej opcji w Beauty Body Clinic® w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz