Home Kategorie Ludzie Filip z „Rodziny zastępczej” oceniał podczas rozmowy rekrutacyjnej uczestniczki „Projektu Lady”. Czym zajmuje się teraz aktor?

Filip z „Rodziny zastępczej” oceniał podczas rozmowy rekrutacyjnej uczestniczki „Projektu Lady”. Czym zajmuje się teraz aktor?

Za nami 8 odcinek piątej edycji „Projektu Lady”. O tytuł damy rywalizuje jeszcze osiem dziewczyn, co oznacza, że ich zadania stają się coraz trudniejsze, a walka ostrzejsza.

Ten odcinek rozpoczął się od trenowania rozmów telefonicznych. To świetny test kultury i konfrontacji z drugą osobą.

Przyszedł czas na stanięcie twarzą w twarz z dorosłym życiem i wyjście z Pałacu w Rozalinie. Uczestniczki zamieszkały w apartamencie w stolicy i poszły do pracy. Tym razem rozmowy kwalifikacyjne odbywały się jednak nie z head hunterami, jak w poprzednich edycjach, a panie trafiły na spotkania z przedstawicielami firmy.

Dziewczyny rozmawiały z przedstawicielami firmy zajmującej się nieruchomościami oraz firmą marketingową. Co ciekawe przedstawicielem jednej z nich okazał się nie kto inny, jak Sergiusz Żymełka, czyli Filip z „Rodziny zastępczej”.

Aktor prowadzi obecnie firmę Polubione.net, która pomaga zarabiać ludziom na prowadzonych przez nich fanpage’ach na Facebooku. Wszystko poprzez odpowiednie dopasowanie treści i metody ich udostępniania, co zwiększa monetyzację i w efekcie profity z tego płynące. Firma oferuje też możliwość odkupienia stron na Facebooku od ich obecnych właścicieli. Kto by pomyślał, że kariera młodego aktora zaprowadzi go w takie miejsce?

Wszystkie uczestniczki ostatecznie otrzymały pracę, ale najpierw musiały dotrzeć na miejsce, a odnalezienie biura w gąszczu warszawskich ulic okazało się nie być takie proste. Nie obyło się bez spóźnienia. Przybycie 45 minut po czasie nie spodobało się szefowi.

Później dziewczyny podzielono na cztery grupy i każdy z zespołów miał za zadanie przygotować jedną część dużej, wspólnej prezentacji. Stres, rzucenie na głęboką wodę oraz nieznajomość tematu przysporzyły sporo trudności w trakcie wykonywania zadania.

Nie obyło się oczywiście bez konfliktów i ostrych wymian zdań. Dwie z dziewczyn musiały zaprezentować nieruchomość klientowi, ale poradziły sobie z tym zadaniem świetnie. Inne musiały zmierzyć się z marketingiem internetowym i kontaktem telefonicznym z klientami, co nie było proste.

Samanta i Ola musiały omówić oczekiwania klientów od nieruchomości, z tym, że zupełnie nie wiedziały czego ci oczekują. Mariola i Zuzia miały przedstawić inwestorowi prezentację, co oznaczało, że ich zadaniem było zsumować wszystko, czego dowiedziały się wcześniej dziewczyny.

I jakby stresów związanych z pracą było mało, musiały jeszcze przygotować kolację dla niespodziewanego gościa, czyli mentorki Ireny Kamińskiej-Radomskiej! Wszystko musi być na tip top! I było, bo mentorka była naprawdę zachwycona tym, jak dziewczyny ją przyjęły!

Ostatecznie z programem „Projekt Lady” pożegnała się Natalia Niedobylska.

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz