Home Kategorie Ludzie Filip z „Rodziny zastępczej” oceniał podczas rozmowy rekrutacyjnej uczestniczki „Projektu Lady”. Czym zajmuje się teraz aktor?
2.07K

Filip z „Rodziny zastępczej” oceniał podczas rozmowy rekrutacyjnej uczestniczki „Projektu Lady”. Czym zajmuje się teraz aktor?

Za nami 8 odcinek piątej edycji „Projektu Lady”. O tytuł damy rywalizuje jeszcze osiem dziewczyn, co oznacza, że ich zadania stają się coraz trudniejsze, a walka ostrzejsza.

Ten odcinek rozpoczął się od trenowania rozmów telefonicznych. To świetny test kultury i konfrontacji z drugą osobą.

Przyszedł czas na stanięcie twarzą w twarz z dorosłym życiem i wyjście z Pałacu w Rozalinie. Uczestniczki zamieszkały w apartamencie w stolicy i poszły do pracy. Tym razem rozmowy kwalifikacyjne odbywały się jednak nie z head hunterami, jak w poprzednich edycjach, a panie trafiły na spotkania z przedstawicielami firmy.

Dziewczyny rozmawiały z przedstawicielami firmy zajmującej się nieruchomościami oraz firmą marketingową. Co ciekawe przedstawicielem jednej z nich okazał się nie kto inny, jak Sergiusz Żymełka, czyli Filip z „Rodziny zastępczej”.

Aktor prowadzi obecnie firmę Polubione.net, która pomaga zarabiać ludziom na prowadzonych przez nich fanpage’ach na Facebooku. Wszystko poprzez odpowiednie dopasowanie treści i metody ich udostępniania, co zwiększa monetyzację i w efekcie profity z tego płynące. Firma oferuje też możliwość odkupienia stron na Facebooku od ich obecnych właścicieli. Kto by pomyślał, że kariera młodego aktora zaprowadzi go w takie miejsce?

Wszystkie uczestniczki ostatecznie otrzymały pracę, ale najpierw musiały dotrzeć na miejsce, a odnalezienie biura w gąszczu warszawskich ulic okazało się nie być takie proste. Nie obyło się bez spóźnienia. Przybycie 45 minut po czasie nie spodobało się szefowi.

Później dziewczyny podzielono na cztery grupy i każdy z zespołów miał za zadanie przygotować jedną część dużej, wspólnej prezentacji. Stres, rzucenie na głęboką wodę oraz nieznajomość tematu przysporzyły sporo trudności w trakcie wykonywania zadania.

Nie obyło się oczywiście bez konfliktów i ostrych wymian zdań. Dwie z dziewczyn musiały zaprezentować nieruchomość klientowi, ale poradziły sobie z tym zadaniem świetnie. Inne musiały zmierzyć się z marketingiem internetowym i kontaktem telefonicznym z klientami, co nie było proste.

Samanta i Ola musiały omówić oczekiwania klientów od nieruchomości, z tym, że zupełnie nie wiedziały czego ci oczekują. Mariola i Zuzia miały przedstawić inwestorowi prezentację, co oznaczało, że ich zadaniem było zsumować wszystko, czego dowiedziały się wcześniej dziewczyny.

I jakby stresów związanych z pracą było mało, musiały jeszcze przygotować kolację dla niespodziewanego gościa, czyli mentorki Ireny Kamińskiej-Radomskiej! Wszystko musi być na tip top! I było, bo mentorka była naprawdę zachwycona tym, jak dziewczyny ją przyjęły!

Ostatecznie z programem „Projekt Lady” pożegnała się Natalia Niedobylska.

Życzenia wideo od gwiazdy
Życzenia wideo od gwiazdy
2,99 zł
20,00 zł
60 dni
do końca oferty!
2,99 zł za groupon wart 20 zł na personalizowany film z życzeniami od gwiazd i więcej z firmą Hype me

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz