Home Kategorie Poruszające Wstrząsająca relacja z kostnicy: “Chodzimy po głowach”. Wszystko przez pandemię COVID-19

Wstrząsająca relacja z kostnicy: “Chodzimy po głowach”. Wszystko przez pandemię COVID-19

Wstrząsająca relacja z kostnicy: “Chodzimy po głowach”. Wszystko przez pandemię COVID-19

Wstrząsająca relacja z kostnicy przepełnionej ciałami ofiar COVID-19. Nagranie wyciekło do mediów społecznościowych, wzbudzając ogromne poruszenie. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało interwencję.

W Rosji tylko w ciągu minionej doby wykryto 17 347 zakażeń koronawirusem – podał w poniedziałek sztab ds. walki z pandemią. Jest to rekordowy przyrost zakażeń w kraju od początku epidemii. Tym samym liczba zakażeń wzrosła do 1 531 224.

Z powodu COVID-19 zmarło 26 269 pacjentów, z czego 219 osób ostatniej doby. W całej Rosji przeprowadzono dotąd ponad 57,8 mln testów na obecność koronawirusa. Zakażenie przeszło lub nadal przechodzi również 91 deputowanych.

Jest to o tyle przewrotne, że niedawno prezydent Putin mówił, że Rosja posiada już skuteczną szczepionkę na koronawirusa. Szczepionkę miała już testować m.in. jego córka, co przedstawiano jako dowód, że produkt jest w pełni bezpieczny.

Tymczasem do rosyjskich mediów przedostała się wstrząsająca relacja z kostnicy w Nowokuźniecku. Kostnica jest przepełniona ciałami zmarłych na COVID-19. Jak informuje RMF FM, worki ze zmarłymi leżą na podłodze i w zwykłych pokojach administracyjnych. Wstrząsające sceny uwieczniono na nagraniu, które trafiło do sieci. Wzbudza ono strach i grozę.

Sam autor filmu mówi:

– “Na korytarzu jest zator, wszędzie leżą trupy. Musimy chodzić po głowach.” – to naprawdę przerażające.

Dramatyczna sytuacja ma związek z gwałtownym wzrostem liczby zgonów w regionie. Dodatkowym problemem jest ogromna ilość zakażeń.Wielu ludzi pozostaje na kwarantannie i nie jest w stanie odebrać ciała bliskiej osoby.

W kostnicy brakuje nie tylko miejsca, ale i pracowników, którzy mogliby się zająć ciałami. Teoretycznie, w przypadku ciał ofiar koronawirusa, konieczne jest zastosowanie odpowiednich procedur.  Jednak teraz nie da się tego zrobić.

 

 

Squash: gra ze szkoleniem
Squash: gra ze szkoleniem
39,99 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w Powersquash (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz