Home Kategorie Poruszające Wstrząsająca relacja z kostnicy: “Chodzimy po głowach”. Wszystko przez pandemię COVID-19

Wstrząsająca relacja z kostnicy: “Chodzimy po głowach”. Wszystko przez pandemię COVID-19

Wstrząsająca relacja z kostnicy: “Chodzimy po głowach”. Wszystko przez pandemię COVID-19

Wstrząsająca relacja z kostnicy przepełnionej ciałami ofiar COVID-19. Nagranie wyciekło do mediów społecznościowych, wzbudzając ogromne poruszenie. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało interwencję.

W Rosji tylko w ciągu minionej doby wykryto 17 347 zakażeń koronawirusem – podał w poniedziałek sztab ds. walki z pandemią. Jest to rekordowy przyrost zakażeń w kraju od początku epidemii. Tym samym liczba zakażeń wzrosła do 1 531 224.

Z powodu COVID-19 zmarło 26 269 pacjentów, z czego 219 osób ostatniej doby. W całej Rosji przeprowadzono dotąd ponad 57,8 mln testów na obecność koronawirusa. Zakażenie przeszło lub nadal przechodzi również 91 deputowanych.

Jest to o tyle przewrotne, że niedawno prezydent Putin mówił, że Rosja posiada już skuteczną szczepionkę na koronawirusa. Szczepionkę miała już testować m.in. jego córka, co przedstawiano jako dowód, że produkt jest w pełni bezpieczny.

Tymczasem do rosyjskich mediów przedostała się wstrząsająca relacja z kostnicy w Nowokuźniecku. Kostnica jest przepełniona ciałami zmarłych na COVID-19. Jak informuje RMF FM, worki ze zmarłymi leżą na podłodze i w zwykłych pokojach administracyjnych. Wstrząsające sceny uwieczniono na nagraniu, które trafiło do sieci. Wzbudza ono strach i grozę.

Sam autor filmu mówi:

– “Na korytarzu jest zator, wszędzie leżą trupy. Musimy chodzić po głowach.” – to naprawdę przerażające.

Dramatyczna sytuacja ma związek z gwałtownym wzrostem liczby zgonów w regionie. Dodatkowym problemem jest ogromna ilość zakażeń.Wielu ludzi pozostaje na kwarantannie i nie jest w stanie odebrać ciała bliskiej osoby.

W kostnicy brakuje nie tylko miejsca, ale i pracowników, którzy mogliby się zająć ciałami. Teoretycznie, w przypadku ciał ofiar koronawirusa, konieczne jest zastosowanie odpowiednich procedur.  Jednak teraz nie da się tego zrobić.

 

 

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz