Home Kategorie Poruszające Nastolatka zgłosiła się do szpitala z martwym dzieckiem w reklamówce. Teraz grozi jej dożywocie.

Nastolatka zgłosiła się do szpitala z martwym dzieckiem w reklamówce. Teraz grozi jej dożywocie.

Nastolatka zgłosiła się do szpitala z martwym dzieckiem w reklamówce. Teraz grozi jej dożywocie.

Pewien czas temu, tą straszną zbrodnią żyła cała Polska. 16-latka przyszła do szpitala w niewielkiej miejscowości położonej w województwie Warmińsko-Mazurskim. To co zrobiła było straszne.

W torbie na zakupy przyniosła ze sobą martwe dziecko. Dziewczyna przyznała, że ​​kiedy je urodziła, przestało oddychać. Personel szpitala nie mógł uwierzyć w to, co mówiła. Nastolatka argumentowała, że dziecko było martwe w chwili urodzenia i nie miało szans na przeżycie. Lekarzy zastanawiało jednak dlaczego przyszła do szpitala dzień później.

W tej sprawie było wiele pytań, jednak niewiele odpowiedzi. Ojciec zmarłego malucha również szybko pojawił się w sądzie. Nastolatkowie to rodzice noworodków, które ich zdaniem urodziły się martwe. Autopsja wykazała jednak zupełnie inną prawdę. Jak się okazało, syn 16-latki urodził się w odpowiednim terminie, żył po urodzeniu i zmarł z powodu urazów głowy.

Potwierdzono również, że 17-letni ojciec dziecka namawiał partnerkę do przerwania ciąży. Dziś, kilka miesięcy po tej przerażającej zbrodni, za śmierć dziecka odpowie jego 16-letnia matka. Grozi jej dożywocie. Podczas śledztwa zaprzeczyła ona, że ​​odebrała życie swojemu dziecku.

Czekoladowe zabiegi na ciało
Czekoladowe zabiegi na ciało
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Czekoladowe zabiegi na ciało: masaż gorącą czekoladą, kawowy peeling i więcej od 59,99 zł w Instytucie Hialuron (do-60%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz