Home Kategorie Ludzie Tadeusz Rydzyk skomentował protesty kobiet. “Piekło to dopiero będzie”

Tadeusz Rydzyk skomentował protesty kobiet. “Piekło to dopiero będzie”

Tadeusz Rydzyk skomentował protesty kobiet. “Piekło to dopiero będzie”

Tadeusz Rydzyk skomentował protesty przeciwników wyroku Trybunału Konstytucyjnego. W opinii ojca dyrektora do piekła trafi ogromna liczba ludzi. No cóż.

Tadeusz Rydzyk otwarcie straszy Polaków potępieniem. To jest chore. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji z powodu nieodwracalnych, ciężkich uszkodzeń płodu pociągnęła za sobą liczne protesty w całym kraju. W marszach wzięły i wciąż biorą udział setki tysięcy ludzi. Sprzeciw społeczeństwa jest tak duży, że głos w tej sprawie zdecydował się zabrać sam ojciec Tadeusz Rydzyk.

– “Widzę, co się dzieje w tej chwili w związku z orzeczeniem TK o niezgodności z Konstytucją zabijania nienarodzonych niepełnosprawnych. Konstytucja to mówi i tak Trybunał orzekł. I za to też dziękujemy.” – mówił Rydzyk.

Przypomnijmy, że 22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł, że usuwanie ciąży z powodu trwałych, nieodwracalnych uszkodzeń czy deformacji płodu jest niezgodne z Konstytucją.

– “W związku z tym co ta strona lewicowo-liberalna [robi], zobaczcie, jaka jest wolność w Polsce. Mówią w UE niektórzy, nawet z Polski eurodeputowani, że w Polsce nie ma wolności. Zobaczcie, jaka wolność, aż swawola. To wyzywanie, te bluźnierstwa tej lewicy, lewactwa” – mówi.

– “Zobaczcie, co się dzieje. Ta strona – powiedziałbym – antykatolicka co wyprawia, żeby wyrwać wiarę, żeby wyrwać umiłowanie drogi bożej, przykazań. Na przykład te wszystkie marsze, które teraz robią itd. To o co tutaj chodzi – „róbta co chceta”, „hulajta, piekła nie ma”, „twoje ciało należy do ciebie i możesz robić, co chcesz”?” – dodaje ojciec Tadeusz.

– “O, piekło to dopiero będzie, jeżeli nie będziemy słuchać Ducha Świętego, jeżeli nie będziemy słuchać Pana Boga. Nikomu tego nie życzę, tego piekła. No, mądremu dość.” – twierdzi.

 

 

Oczyszczanie i nawilżanie skóry
Oczyszczanie i nawilżanie skóry
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja z maską od 49,99 zł i więcej opcji w Licencjonowanym Studiu Urody Joanna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz