Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski śpiewa o Kaczyńskim?! “Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina…”. Ciekawe słowa.

Michał Wiśniewski śpiewa o Kaczyńskim?! “Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina…”. Ciekawe słowa.

Michał Wiśniewski śpiewa o Kaczyńskim?! “Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina…”. Ciekawe słowa.

Od czwartku w całym kraju trwają protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał aborcji eugenicznej, przymuszając kobiety do rodzenia ciężko chorych lub zdeformowanych płodów. Frustrację pogłębił fakt, że orzeczenie wydano w środku pandemii koronawirusa, licząc chyba na to, że zmiana przejdzie bez echa. Było to mylne wrażenie.

Stało się zupełnie na odwrót i w zaledwie kilka dni kraj pogrążył się w chaosie. Do protestujących kobiet miejscami dołączają rolnicy, o podwyżki upomina się policyjna “Solidarność”, a to wszystko odbywa się wśród dramatycznie rosnących statystyk zakażeń koronawirusem. Mateusz Morawiecki zdecydował, że od środy 28 października na ulicach pojawi się także Żandarmeria Wojskowa, która ma pomóc policji w sytuacji pandemii.

Nic więc dziwnego, że frustracja, rozgoryczenie i gniew rosną z dnia na dzień. Najwidoczniej podobne uczucia dopadły iMichała Wiśniewskiego, który opublikował na Instagramie nową piosenkę. Rządzący politycy raczej nie będą z niej zadowoleni. Michał wyjaśnił co prawda, że chodzi mu o ogólną sytuację w kraju, ale w tekście następuje “dość mocno widoczna egzemplifikacja”. Jednym słowem: “prezes”, o którym śpiewa Wiśniewski to najpewniej Jarosław Kaczyński.

– “Wyliż d**ę prezesowi, prezes smaczną d**ę ma” – zaczyna wulgarnie Wiśniewski. – “Dzięki temu się ustawisz na następnych parę lat. Całuj w d**ę pryncypała, lepsze to niż g***o mieć, choćby gęba ci śmierdziała, będziesz miał co pić i żreć” – śpiewa.

– “(…) Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina, że ma wokół liczną grupę, co go chcą całować w d**ę, w d**ę, w d**ę, w d**ę i już” – tym kończy się najnowszy utwór Wiśniewskiego. Jak wynika z opisu, słowa i muzykę stworzył najpewniej Andrzej “awerato” Wawrzyniak, który w 2012 roku współpracował z Wiśniewskim przy płycie o sugestywnym tytule Sweterek Czyli 13 Postulatów W Sprawie Rzeczywistości.

Wulgaryzmy nie zostały ocenzurowane, a Wiśniewski wyjaśnia na Instagramie, że tak powinno być. To nagranie ma bowiem pokazywać czyste emocje.

 

21-etapowy zabieg pielęgnacyjny
21-etapowy zabieg pielęgnacyjny
109,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
21-etapowy ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyję i dekolt od 119,99 zł w Spa Derma

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz