Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski śpiewa o Kaczyńskim?! “Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina…”. Ciekawe słowa.

Michał Wiśniewski śpiewa o Kaczyńskim?! “Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina…”. Ciekawe słowa.

Michał Wiśniewski śpiewa o Kaczyńskim?! “Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina…”. Ciekawe słowa.

Od czwartku w całym kraju trwają protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał aborcji eugenicznej, przymuszając kobiety do rodzenia ciężko chorych lub zdeformowanych płodów. Frustrację pogłębił fakt, że orzeczenie wydano w środku pandemii koronawirusa, licząc chyba na to, że zmiana przejdzie bez echa. Było to mylne wrażenie.

Stało się zupełnie na odwrót i w zaledwie kilka dni kraj pogrążył się w chaosie. Do protestujących kobiet miejscami dołączają rolnicy, o podwyżki upomina się policyjna “Solidarność”, a to wszystko odbywa się wśród dramatycznie rosnących statystyk zakażeń koronawirusem. Mateusz Morawiecki zdecydował, że od środy 28 października na ulicach pojawi się także Żandarmeria Wojskowa, która ma pomóc policji w sytuacji pandemii.

Nic więc dziwnego, że frustracja, rozgoryczenie i gniew rosną z dnia na dzień. Najwidoczniej podobne uczucia dopadły iMichała Wiśniewskiego, który opublikował na Instagramie nową piosenkę. Rządzący politycy raczej nie będą z niej zadowoleni. Michał wyjaśnił co prawda, że chodzi mu o ogólną sytuację w kraju, ale w tekście następuje “dość mocno widoczna egzemplifikacja”. Jednym słowem: “prezes”, o którym śpiewa Wiśniewski to najpewniej Jarosław Kaczyński.

– “Wyliż d**ę prezesowi, prezes smaczną d**ę ma” – zaczyna wulgarnie Wiśniewski. – “Dzięki temu się ustawisz na następnych parę lat. Całuj w d**ę pryncypała, lepsze to niż g***o mieć, choćby gęba ci śmierdziała, będziesz miał co pić i żreć” – śpiewa.

– “(…) Nisko kuper, tępa mina, cieszy nam się prezesina, że ma wokół liczną grupę, co go chcą całować w d**ę, w d**ę, w d**ę, w d**ę i już” – tym kończy się najnowszy utwór Wiśniewskiego. Jak wynika z opisu, słowa i muzykę stworzył najpewniej Andrzej “awerato” Wawrzyniak, który w 2012 roku współpracował z Wiśniewskim przy płycie o sugestywnym tytule Sweterek Czyli 13 Postulatów W Sprawie Rzeczywistości.

Wulgaryzmy nie zostały ocenzurowane, a Wiśniewski wyjaśnia na Instagramie, że tak powinno być. To nagranie ma bowiem pokazywać czyste emocje.

 

Czekoladowe zabiegi na ciało
Czekoladowe zabiegi na ciało
59,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Czekoladowe zabiegi na ciało: masaż gorącą czekoladą, kawowy peeling i więcej od 59,99 zł w Instytucie Hialuron (do-60%)

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz