Home Kategorie Ludzie Tomasz Komenda przeszedł niesamowitą metamorfozę. “Tak wygląda uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek”
4.56K

Tomasz Komenda przeszedł niesamowitą metamorfozę. “Tak wygląda uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek”

Tomasz Komenda przeszedł niesamowitą metamorfozę. “Tak wygląda uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek”

Tomasz Komenda już nie przypomina siebie sprzed dwóch lat, kiedy wychodził na wolność. Mężczyzna niedawno znalazł pracę, a także otrzymał nowy uśmiech. Wygląda teraz świetnie.

Bohater filmu “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” z dumą teraz prezentuje swój śnieżnobiały uśmiech. Historię mężczyzny zna cała Polska. Tomasz Komenda został niesłusznie na 25 lat więzienia za skazany za gwałt i morderstwo nastolatki. W 2016 roku jego sprawie ponownie przyjrzała się prokuratura i oczyściła go z zarzutów. 18 lat, które mężczyzna spędził w więzieniu wyniszczył go psychicznie i fizycznie. Teraz jednak stara się ułożyć swoje życie na nowo.

Tragiczna historia Komendy została bardzo szeroko komentowana w mediach, powstała książka na jej podstawie, a niedawno w kinach ukazał się film zatytułowany “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Teraz w życiu Tomasza wreszcie wszystko zaczyna się układać.

Tomasz Komenda od dwóch lat przebywa na wolności i stara się zacząć swoje życie na nowo. Świetnie mu się to udaje. Niedługo na świat ma przyjść jego pierwsze dziecko, ponieważ w ciąży jest jego narzeczona Anna Walter. Niedawno Tomasz Komenda zaakceptował ofertę pracy w fundacji prowadzonej przez braci Collins. To także oni zadbali, aby mężczyzna otrzymał nowy uśmiech.

– “Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. Bracia Collins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła. Wierzę, że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła!” – napisał pod postem na Instagramie, lekarz który dbał o powrót Tomasz Komendy do pełni świetności.

Nie zabrakło także zdjęcia już po serii zabiegów. Trzeba przyznać, że metamorfoza Tomasza jest spektakularna. Teraz z dumą prezentuje swoje śnieżnobiałe zęby, a fani nie kryją zachwytu nad nowym wyglądem Komendy. Cieszymy się szczęściem Tomasz Komendy.

 

 

 

Smartbook z Twoimi zdjęciami
Smartbook z Twoimi zdjęciami
6,90 zł
49,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 6,90 zł: Smartbook z Twoimi zdjęciami za i więcej opcji na stronie Yuupi.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz