Home Kategorie News Pilne! Człowiek który wjechał w demonstrantki w Warszawie to funkcjonariusz ABW
3.69K

Pilne! Człowiek który wjechał w demonstrantki w Warszawie to funkcjonariusz ABW

Pilne! Człowiek który wjechał w demonstrantki w Warszawie to funkcjonariusz ABW

– “Agresywny kierowca, który w poniedziałek potrącił dwie demonstrantki i uciekł, to funkcjonariusz służb specjalnych” – ustaliła “Wyborcza”, prawdopodobnie chodzi o ABW.

– “Nie komentujemy miejsca zatrudnienia zatrzymywanych osób. Proszę z tym pytaniem zwracać się do rzecznika koordynatora służb specjalnych” – mówi “Wyborczej” podinsp. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

– “To funkcjonariusz z długim stażem w służbie. Po tym zdarzeniu i zatrzymaniu przez policję został zawieszony w czynnościach służbowych” – przekazał informator dziennika z kręgu MSWiA. Stanisław Żaryn, rzecznik koordynatora służb na pytania “Wyborczej” odpowiedział krótko:

– “Nie komentujemy sprawy” –

Podobne informacje przedstawił portal tvn24.pl.  – “Mężczyzna, którego w nocy z poniedziałku na wtorek policja zatrzymała pod zarzutem potrącenia swoim BMW dwóch protestujących kobiet, to funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego” – przekazano.

Chodzi o zdarzenie z 26 października. Kierowca BMW wjechał w Warszawie w protestujące kobiety. Jedna z nich trafiła do szpitala. Druga, 24-letnia jest potłuczona. We wtorek policja przekazała, że kierowca został zatrzymany kilka godzin po proteście. Jak powiedział Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji, był to 44-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

 

Treningi wyszczuplające
Treningi wyszczuplające
48,00 zł
75,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Treningi wyszczuplające: karnet na 5 wejść od 48 zł w Fabryka Endorfiny w Bielsku-Białej (do -37%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz