Home Kategorie Ludzie Jolancie Kwaśniewskiej puściły nerwy w programie na żywo . “Jestem w*******a, jak większość Polaków”
12.55K

Jolancie Kwaśniewskiej puściły nerwy w programie na żywo . “Jestem w*******a, jak większość Polaków”

Jolancie Kwaśniewskiej puściły nerwy w programie na żywo . “Jestem w*******a, jak większość Polaków”

Jolanta Kwaśniewska była gościem programu Moniki Olejnik w TVN24. Gdy padło pytanie o ocenę wyroku TK ws. aborcji i słowa Jarosława Kaczyńskiego, puściły jej nerwy.

Widzowie nie mogli uwierzyć, że pierwszą damę stać na takie ostre i mocne słowo skierowane w stronę rządzących oraz Jarosława Kaczyńskiego. Jednak czy są one aż tak zaskakujące?

Jolanta Kwaśniewska pojawiła się w TVN24, gdzie odpowiadała na pytania Moniki Olejnik o obecną sytuację w Polsce. Wielu Polaków było bardzo ciekawych, jakie zdanie ma była pierwsza dama. Nikt nie spodziewał się takich słów padających z ust tak zawsze dystyngowanej kobiety. Jednak nawet ona może się wściec.

Gdy Monika Olejnik zapytała Jolantę Kwaśniewską o ocenę wyroku TK ws. aborcji i słowa wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, krytykującego protesty, ta odpowiedziała z niezwykłą wręcz siłą w głosie.

– “Zaczyna się wojna polsko-polska i szczucie na siebie wzajemnie. Dlaczego w tak cyniczny sposób działa Kaczyński… nie pojmuję. Chyba nie bez przyczyny wybrano taki moment. Może wydawało im się, że w pandemii nie wyjdą na ulicę takie tłumy? Skala przerosła jednak oczekiwania rządzących i teraz chyba nie wiedzą, co z tym fantem zrobić” – powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego przypomniała również rzecz, o której wiele osób, z głównym zainteresowanym włącznie, chyba już nie pamięta.

– “Wydaje mi się, że ten zapis, który obowiązywał od 1993 roku był najbardziej sensowny i takie byłoby oczekiwanie ludzi – żeby do tego wrócić. Był taki czas, że nawet Jarosław Kaczyński mówił, żeby nie ruszać tego wątłego kompromisu. Dochodzą teraz jednak do głosu ekstrema, jak np. pani Godek. Potem to już jest lawina” – tłumaczyła pierwsza dama.

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
44,80 zł
56,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips z dorszem w tempurze dla 2 osób za 44,80 zł i więcej opcji w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz