Home Kategorie News Od 2 listopada zamykają prawie wszystko. Zakazują spotkań, praktycznie nic nie wolno obywatelom.
144.88K

Od 2 listopada zamykają prawie wszystko. Zakazują spotkań, praktycznie nic nie wolno obywatelom.

Od 2 listopada zamykają prawie wszystko. Zakazują spotkań, praktycznie nic nie wolno obywatelom.

Zakaz spotkań i zawieszenie działalności barów, restauracji. Nasi sąsiedzi szykują bardzo drastyczne restrykcje w odpowiedzi na drugą falę zarażeń, którą charakteryzuje znaczny skok zakażeń.

Zakaz otwierania pubów, barów i restauracji oraz ograniczenie spotkań towarzyskich. Niemcy przygotowują się na wprowadzenie bardzo surowych restrykcji sanitarnych w odpowiedzi na drugą falę zarażeń koronawirusem. Choć to nie całkowity, drugi lockdown, ograniczenia będą bardzo wyraźne.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez niemiecką agencję DPA, rząd planuje wprowadzić w życie zaostrzony reżim sanitarny już 2 listopada, choć pierwotnie mowa była o 4 listopada, jednak decyzja ta uległa zmianie.

Obecnie w dużych niemieckich miastach obowiązuje zakaz prowadzenia działalności klubów i barów po godzinie 23:00. W związku z dynamicznym skokiem zachorowań na COVID-19, władze brały pod uwagę nawet wprowadzenie godziny policyjnej. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez niemiecką agencję DPA, nasi sąsiedzi planują jednak znaczne obostrzenie reżimu sanitarnego już od 2 listopada.

Jak informuje niemiecka agencja DPA, Niemcy planują nałożyć zakaz na działalność pubów, barów oraz restauracji. Z doniesień wynika, że zamknięte mają również zostać między innymi kina oraz teatry. Dodatkowe obostrzenia miałyby wejść w życie już 2 listopada. Wiele wskazuje na to, że Niemcy nadal mają wyraźny problem z dynamicznym wzrostem zarażeń koronawirusem.

Nowe restrykcje mają wejść w życie 2 listopada i zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez agencję DPA, będą obowiązywały na terenie całego kraju. Wcześniej dodatkowe ograniczenia pojawiały się w większych miastach jak Berlin czy Frankfurt. Ten drastyczny reżim sanitarny ma trwać aż do końca miesiąca. Te specjalne kroki mają sprawić, aby w okresie świąt Bożego Narodzenia rząd nie musiał już wprowadzać kolejnych obostrzeń. Sytuacja jest krytyczna.

Zakaz działalności ma zostać narzucony nawet na gabinety kosmetyczne, salony masażu oraz parki rozrywki. Chcąc zapanować nad dynamicznie rozprzestrzeniającym się koronawirusem, rząd planuje też zakazać imprez towarzyskich w miejscach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach i obiektach. Oznacza to znaczne ograniczenie spotkań towarzyskich. Obywatele bardzo źle reagują na obostrzenia, które decydują się wprowadzić w Niemczech.

Redukcja cieni i rumienia
Redukcja cieni i rumienia
39,99 zł
135,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg usuwania cieni pod oczami z maską algową z witaminą C za 39,99 zł i więcej w klinice Derma Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
55

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz