Home Kategorie Podróże Niewiarygodne, co wymyślił Ryanair. Zacznie się o dziś o 11:00, pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

Niewiarygodne, co wymyślił Ryanair. Zacznie się o dziś o 11:00, pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

Niewiarygodne, co wymyślił Ryanair. Zacznie się o dziś o 11:00, pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

Ryanair przekazał informację, która zadziwi wielu turystów. Nikt się nie spodziewał podobnego ruchu. Wszystko zacznie się już o 11:00 w piątek 30 października. Niesamowite, co spotka podróżujących.

Tak więc jeżeli latacie tymi liniami to zapnijcie lepiej pasy. Ryanair to jedne z najpopularniejszych linii lotniczych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Co roku z ich usług korzysta ogromna ilość turystów, ponieważ firma oferuje loty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Teraz pojawiła się nowa oferta, którą wprowadzono z wyjątkowej okazji. Dotyczy tylko osób z Polski. Co proponuje nam uwielbiany przez Polaków przewoźnik?

Firma właśnie obchodzi 15. rocznicę wejścia na polski rynek. Z początkiem sezonu zimowego 2005/2006 przewoźnik zaczął latać z lotnisk w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin. Z kolei z Wrocławia poleciał już w marcu. Z powodu tej rocznicy Ryanair przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów z Polski. Ofertę na którą zdecydowanie warto jest zwrócić uwagę.

– „Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, w piątek 30 października, w godzinach od 11:00 do 12:00, rozpoczniemy specjalną promocję „Happy Hour” w ramach całej naszej polskiej siatki połączeń. Loty już od 29 zł będzie można zarezerwować wyłącznie na stronie Ryanair.com” – powiedziała Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka.

Aktualnie samolotami Ryanaira można latać z 12 lotnisk w Polsce. Na terenie naszego kraju jest także 6 baz operacyjnych, które znajdują się w Warszawie Modlin, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Do tej pory z usług tego przewoźnika w Polsce skorzystało prawie 100 milionów osób. Mowa zarówno o lotach krajowych, jak i międzynarodowych.

Rocznica to zatem świetny moment, żeby jeszcze bardziej rozszerzyć swoją bazę klientów. Zwłaszcza teraz w okresie pandemii. Kilka dni temu informowaliśmy, że z powodu pandemii koronawirusa Ryanair zmaga się ze sporymi problemami. W mediach pojawił się oficjalny komunikat, w którym mowa o dramatycznej sytuacji, która wymusiła reakcję firmy.

Z dokumentu wynika, jakie problemy mają linie lotnicze w obliczu pandemii. Z oświadczenia wynika, że firma zawiesza aż 53 trasy z Polski. Anulowane zostaną też setki lotów. Drastyczna decyzja firmy związana jest z dynamicznym wzrostem zarażeń SARS-CoV-2, który odnotowuje się w całej Europie. Mimo to jednak, chcą wyjść Polakom naprzeciw. Należy to docenić.

Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
220,00 zł
550,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny w firmie BeautyLab Studio Urody

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz