Home Kategorie Podróże Niewiarygodne, co wymyślił Ryanair. Zacznie się o dziś o 11:00, pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

Niewiarygodne, co wymyślił Ryanair. Zacznie się o dziś o 11:00, pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

Niewiarygodne, co wymyślił Ryanair. Zacznie się o dziś o 11:00, pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

Ryanair przekazał informację, która zadziwi wielu turystów. Nikt się nie spodziewał podobnego ruchu. Wszystko zacznie się już o 11:00 w piątek 30 października. Niesamowite, co spotka podróżujących.

Tak więc jeżeli latacie tymi liniami to zapnijcie lepiej pasy. Ryanair to jedne z najpopularniejszych linii lotniczych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Co roku z ich usług korzysta ogromna ilość turystów, ponieważ firma oferuje loty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Teraz pojawiła się nowa oferta, którą wprowadzono z wyjątkowej okazji. Dotyczy tylko osób z Polski. Co proponuje nam uwielbiany przez Polaków przewoźnik?

Firma właśnie obchodzi 15. rocznicę wejścia na polski rynek. Z początkiem sezonu zimowego 2005/2006 przewoźnik zaczął latać z lotnisk w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin. Z kolei z Wrocławia poleciał już w marcu. Z powodu tej rocznicy Ryanair przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów z Polski. Ofertę na którą zdecydowanie warto jest zwrócić uwagę.

– “Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, w piątek 30 października, w godzinach od 11:00 do 12:00, rozpoczniemy specjalną promocję “Happy Hour” w ramach całej naszej polskiej siatki połączeń. Loty już od 29 zł będzie można zarezerwować wyłącznie na stronie Ryanair.com” – powiedziała Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka.

Aktualnie samolotami Ryanaira można latać z 12 lotnisk w Polsce. Na terenie naszego kraju jest także 6 baz operacyjnych, które znajdują się w Warszawie Modlin, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Do tej pory z usług tego przewoźnika w Polsce skorzystało prawie 100 milionów osób. Mowa zarówno o lotach krajowych, jak i międzynarodowych.

Rocznica to zatem świetny moment, żeby jeszcze bardziej rozszerzyć swoją bazę klientów. Zwłaszcza teraz w okresie pandemii. Kilka dni temu informowaliśmy, że z powodu pandemii koronawirusa Ryanair zmaga się ze sporymi problemami. W mediach pojawił się oficjalny komunikat, w którym mowa o dramatycznej sytuacji, która wymusiła reakcję firmy.

Z dokumentu wynika, jakie problemy mają linie lotnicze w obliczu pandemii. Z oświadczenia wynika, że firma zawiesza aż 53 trasy z Polski. Anulowane zostaną też setki lotów. Drastyczna decyzja firmy związana jest z dynamicznym wzrostem zarażeń SARS-CoV-2, który odnotowuje się w całej Europie. Mimo to jednak, chcą wyjść Polakom naprzeciw. Należy to docenić.

Bezoperacyjny lifting twarzy
Bezoperacyjny lifting twarzy
89,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Bezoperacyjny lifting twarzy, szyi, dekoltu urządzeniem Futur-Tec od 89,99 zł w Body Secret & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz